Zrobiła zakupy na cudzy rachunek. Szuka jej tarnowska policja
access_time 2024-05-31 11:30:00
Tarnowska policja poszukuje kobiety, która przywłaszczyła znalezioną kartę bankomatową. Podejrzana użyła jej, robiąc zakupy za 80 złotych. Za zgodą prokuratora rejonowego komenda opublikowała jej wizerunek i apeluje o pomoc w identyfikacji kobiety.

Policjanci z Komisariatu Tarnów - Zachód prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia karty bankomatowej należącej do mieszkańca miasta.

- Przeprowadzone dotychczas czynności, zarówno operacyjne, jak i procesowe, doprowadziły do ustalenia wizerunku osoby, która posłużyła się utraconą kartą, jednak do chwili obecnej nie udało się ustalić jej tożsamości.12 kwietnia 2024 roku w jednym ze sklepów spożywczo-przemysłowych kamery sklepowe zarejestrowały kobietę, która przy użyciu nieswojej karty płatniczej zapłaciła nią za zrobione zakupy - przekazał asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy KMP w Tarnowie.

Policja za zgodą prokuratury opublikowała wizerunek podejrzanej. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji Tarnów-Zachód pod nr tel.:  47 831 1741 (w dni robocze w godzinach od 7:30-15:30) lub całodobowymi: 47 831 1722 i 112 . Można również anonimowo wysłać informację na adres e-mail: rzecznik@tarnow.policja.gov.pl.

ac / fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821