Redakcja

Portal Internetowy Tarnow.net.pl jest obecnie najpopularniejszym portalem informacyjno - gospodarczym w Tarnowie. Stworzona przez nas witryna powstała w 2002 roku pozyskując sympatię mieszkańców naszego miasta, dla których portal stanowi wszechstronne źródło informacji i nie tylko. 

Tarnow.net.pl V2 to ogromny krok w przyszłość dla naszej redakcji dlatego cieszmy się, że będziemy mogli przekazywać Wam informacje za pomocą tej platformy.

W tym miejscu pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim tym internautom, którzy właśnie Tarnow.net.pl uznali za źródło rzetelnej informacji. Dziękujemy za to że, byliście z nami przez prawie 15 lat. Mamy nadzieję, że nowy serwis przypadnie Wam do gustu. W razie pytań lub sugestii co do nowego serwisu będziemy wdzięczni za ich przesyłanie na adres redakcja@tarnow.net.pl

Życzymy miłego korzystania z Tarnow.net.pl

 

Serwisy tematyczne Tarnow.net.pl

Od początku naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na gromadzenie i prezentowanie aktualności i informacji zarówno zarówno z ważnych i popularnych jak i bardzo niszowych dziedzin naszego codziennego życia. Prowadzimy wiele ankiet i statystyk które dają czasami jasne światło na stanowisko mieszkańców naszego miasta w rożnych sprawach.

Patronat Tarnow.net.pl

Jako wiodący serwis informacyjny bardzo często obejmujemy patronatem medialnym zarówno małe wydarzenia okolicznościowe jak i wielkie, masowe imprezy sportowe.

Reklama nas napędza

Dzięki reklamie funkcjonuje nasz serwis. Dzięki niej możemy zdobywać, gromadzić i publikować dla Was nowe informacje, organizować atrakcyjne konkursy i aktywować wciąż nowe programy partnerskie. Pamiętaj o tym korzystając z naszego serwisu. Nie każda jednak reklama jest dla nas źródłem dochodu. Nie przyjmowaliśmy, nie przyjmujemy i nie będziemy przyjmować reklam politycznych, aby nasz przekaz był dla wszystkich wystarczająco klarowny.​

Najnowsze technologie w Tarnow.net.pl

Szybki rozwój techniki to również rozwój technologii. Ich wykorzystanie dało nam możliwość dokonania tak znaczącej transformacji naszego serwisu. Obecnie Tarnow.net.pl to skalowalne narzędzie wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. To również w pełni konfigurowalny i responsywny system przekazywania informacji nie tylko pisanych ale i multimedialnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe
Redakcja

Email: redakcja@tarnow.net.pl

Telefon: 146243807

Marketing

Email: marketing@tarnow.net.pl

Telefon: 146243807

Lokalizacja
Formularz kontaktowy