Czas wziąć wizerunek swojej firmy we własne ręce!
Skorzystaj z naszej oferty reklamowej

Reklama w portalu Tarnow.net.pl jest wyjątkowa

Tarnow.net.pl jest obecnie najpopularniejszym portalem informacyjno - gospodarczym w Tarnowie. Administrowany przez nas portal powstał w 2002 roku pozyskując sympatię mieszkańców naszego miasta, dla których portal stanowi wszechstronne źródło informacji. 

Portal Tarnow.net.pl to zawsze najnowsze informacje z Tarnowa i jego okolic. Codzienne wiadomości z życia miasta, serwis sportowy, tygodniowy przegląd prasy, obszerne fotorelacje z imprez, wydarzeń oraz uroczystości - to właśnie dzięki temu jesteśmy portalem internetowym stale zwiększającym popularność. 

Możliwość zaznajomienia się z repertuarem teatru i kin oraz zdobycia różnego rodzaju nagród oraz zaproszeń na wydarzenia kulturalne, zachęcają  mieszkańców Tarnowa i regionu do uczestnictwa w licznych konkursach organizowanych przez naszą redakcję. 


W 2010 roku otrzymaliśmy wyróżnienie, które potwierdza naszą pozycję jako lidera wśród tarnowskich portali informacyjnych. Z rąk prezydenta miasta Tarnowa otrzymaliśmy "Wenę", nagrodę przyznaną nam za "progres i nową jakość na internetowej orbicie". 

Zapewniamy profesjonalną obsługę reklamową firm i instytucji - począwszy od wyboru odpowiedniej formy i miejsca reklamy do wykonania projektu i publikacji na łamach naszego portalu. 

45 000 unikalnych użytkowników

Portal Tarnow.net.pl odwiedza miesięcznie ponad 56 tysiące unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 390 tysięcy odsłon (źródło: Google Analytics). Wskaźnik nowych odwiedzin strony oscyluje średnio w granicy 7 % wzrostu miesięcznie. Naszą stronę na portalu społecznościowym Facebook polubiło już ponad 15 tysięcy osób z Tarnowa i okolic. Informacje naszego portalu trafiają do wszystkich grup docelowych, dlatego umieszczana u nas reklama jest odbierana przez szeroką grupę odbiorców. Świadczyć o tym mogą również liczne zgłoszenia konkursowe i komentarze pojawiające się pod informacjami.

Do 5 reklamodawców

Na każdym miejscu reklamowym dopuszczamy emisję maksymalnie pięciu banerów, tym samym do pięciu form graficznych reklamy (statycznej lub ruchomej), po jednej dla każdego zleceniodawcy. Liczba rotacji została wyznaczona na podstawie ilości przybywających miesięcznie nowych Czytelników, czasu przebywania na stronie, współczynnika odrzuceń i stosunku unikalnych użytkowników do liczby przeładowań. Pod uwagę wzięliśmy również fakt, że reklamy HP, A i A2 wyświetlają się również na podstronach portalu. Prawidłowej rotacji dla każdego reklamodawcy pilnuje nasz autorski system zarządzania.

Klienci

Z naszych usług wielokrotnie skorzystało już wiele lokalnych przedsiębiorstw oraz dużych firm (m.in. Al. Capone, CH MAX, Centrum Zdrowia Tuchów, Multimedia Polska, Grupa Azoty, Gemini Park, Galeria Tarnovia, Galeria Echo, Wolkswagen, Skoda i wielu innych), banków (BGŻ, BZ WBK, Deutsche Bank, GE Money Bank, NBS w Solcu Zdroju, Nordea Bank, SKOK Kwiatkowskiego, SKOK Stefczyka), sieci sklepów (Media Expert, Merkury Market, DDD - Dobre Dla Domu), a także agencji marketingowych (które reklamowały swoich klientów), wyższych uczelni (Akademia Ekonomiczna w Krakowie, PWSZ w Tarnowie, Wyższa Szkoła Biznesu - NLU w Tarnowie, PSW w Jaśle, Krakowska Szkoła Artystyczna, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, WSIiZ w Rzeszowie, MWSE w Tarnowie), szkół (Brytania School of English, Leader School, Sigma, Profilingua, Teddy Bear, Contact, CNiB Żak).

Rabaty dla partnerów

Zapewniamy profesjonalną obsługę reklamową firm i instytucji - od wyboru odpowiedniej formy i miejsca reklamy do wykonania projektu i publikacji na łamach naszego portalu. Poniżej prezentujemy cennik i lokalizacje, w których można umieścić baner reklamowy. Oferujemy rabaty, które są uzależnione od długości okresu, w którym reklama ma być emitowana.

Najczęsciej zadawane pytania:

 • Ile banerów może znajdować się maksymalnie na jednym miejscu reklamowym?

  Na jednym miejscu reklamowym dopuszczamy maksimum do 4 innych reklamodawców poza Państwa banerem. Banery rotują ze sobą równomiernie, z każdym kolejnym wejściem na strone, kolejno odświeżają się banery jeden po drugim.

 • W jaki sposób mogę skontaktować się w sprawie reklamy?

  W sprawie ofert, ofert specjalnych oraz jakichkolwiek pytań dotyczących reklamy na portalu zapraszamy do kontaktu:

  pon - pt : od 9:00 do 16:00
  marketing@tarnow.net.pl
  14 6243807 w 25

 • Co to jest artykuł sponsorowany?

  Artykuł sponsorowany pojawia się w formie newsa na głównej stronie portalu i zostaje w portalu na zawsze. Może on dodatkowo zawierać galerię zdjęć, oraz linki przekierowujące. Artykuł przygotowują Państwo sami - bądź na życzenie za dodatkową opłatą zrobią to dla Państwa redaktorzy portalu.

 • Dlaczego TNP?

  • ponad 56 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie

  • jedyny portal informacyjny z nagrodą dziennikarską "Tarnowska Wena"

  • najświeższe informacje i liczne fotorelacje z życia miasta

  • aktualne repertuary kin i teatru oraz miesięczny kalendarz imprez

  • rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej wraz z mapą trasy

  • cykliczne oraz nowo powstające serwisy tematyczne

  • konkursy dla Czytelników

 • Czy reklamy emitują się również na podstronach portalu?

  Tak, niektóre reklamy są widoczne zarówno na głównej stronie portalu jak i na podstronach. Miejsce emisji na podstronach zależy od rodzaju reklamy.

 • Czy będę mógł uzyskać statystyki kampanii reklamowej?

  Tak, wszystkie statystyki gromadzi nasz system - zarówno wyświetlenia danego baneru/artykułu, jak i ilość kliknięć przez użytkowników. Statystyki mogą być udostępnione po zakończeniu emisji.

Cennik

Rodzaj reklamy Lokalizacja Rozmiar reklamy

Cena netto

 tydzień emisji

Cena netto

 2 tygodnie emisji

Cena netto

 miesiąc emisji

A W sekcji Aktualności pod fotoreportażem 400x190 160,00 zł 291,00 zł 470,00 zł
B W zadeklarowanej sekcji obok top news'a 400x400 111,00 zł 202,00 zł 320,00 zł
C1 W zadeklarowanej sekcji obok top news'a - górna część 400x190 88,00 zł 160,00 zł 291,00 zł
C2 W zadeklarowanej sekcji obok top news'a - dolna część 400x190

88,00 zł

160,00 zł 291,00 zł
H Duży poziomy nad sekcją  1280x200 260,00 zł 420,00 zł 600,00 zł
HP Duży poziomy nad sekcją + tło sekcji 1280x200 375,00  650,00 zł 1219,00 zł
H2 Duży poziomy nad sekcją 1280x200 170,00 zł 300,00 zł 560,00 zł
HL Duży poziomy nad połową sekcji z lewej 640x100 144,00 zł 267,00 zł 486,00 zł
HR Duży poziomy nad połową sekcji z prawej 640x100 144,00 zł 267,00 zł 486,00 zł
HV Hvideo - duży poziomy nad sekcją 1280x200 200,00 zł 380,00 zł 760,00 zł

 

Regulamin:

Regulamin korzystania z REKLAM na Portalu Internetowym Tarnow.net.pl

 

1. Portal Internetowy Tarnow.net.pl, prowadzony i udostępniany jest Użytkownikom przez firmę INTEGRA Paweł Mróz ul. Graniczna 8A 33-100 Tarnów NIP 873-137-59-48 działająca na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej nr 18067/98 od 1998r.

2. Portal Tarnow.net.pl zwany w dalszej części regulaminu TNP funkcjonuje na zasadach opisanych w odrębnym Regulaminie. Niektóre zastosowane w niniejszym regulaminie sformułowania mają wytłumaczenie w Regulaminie Portalu Internetowego Tarnow.net.pl
 
3. W ramach TNP możliwe jest umieszczanie płatnych informacji nazywanych w dalszej części Regulaminu Reklamami.

4. Emisja Reklam na strona TNP dokonywane jest w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie z uwzględnieniem Specyfikacji zlecenia emisji oraz Cennika. Dopuszcza się emisję reklam tylko i wyłącznie na podstawie pisemnych zleceń i umów.

5. Każdy Reklamodawca jeżeli zamierza podjąć współpracę polegającą na emisji Reklam zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu i stosowania się do jego zasad.

6. Emisja materiałów reklamowych odbywa się odpłatnie. Jedynie w szczególnych przypadkach Reklama może być wyemitowana nieodpłatnie pod warunkiem sporządzenia odpowiednich umów. Zarówno właściciel jak i redakcja TNP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych Reklam. Reklamodawca decydując się na zlecenie emisji Reklamy zwalnia TNP z obowiązku zaspokojenia roszczeń zgłoszonych w związku z emisją Reklamy na stronach TNP i/lub naprawienia ewentualnych szkód wraz z kosztami procesu bądź innego postępowania, a także innymi uzasadnionymi wydatkami poniesionymi na rzecz osób trzecich w związku z ich roszczeniami, powstałych po stronie TNP w związku z treścią zamieszczonej Reklamy.

7. Reklamodawca zapewnia, że jest uprawniony do złożenia Zlecenia a jego realizacja przez TNP nie naruszy jakichkolwiek praw osób trzecich. W szczególności Reklamodawca zapewnia, że w zakresie złożonego Zlecenia przysługują mu wszelkie prawa na dobrach niematerialnych, w tym m.in. prawa autorskie, pokrewne, prawa do wzorów zdobniczych i znaków towarowych.

8. Reklamodawca odpowiada za wszelkie szkody powstałe w wyniku realizacji Zlecenia przez TNP, w tym również za naruszenia praw osób trzecich, ich praw do dóbr niematerialnych, a w przypadkach zgłaszania roszczeń przez osoby trzecie bezpośrednio do TNP, Reklamodawca jest zobowiązany zaspokoić te roszczenia.

9. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa polskiego, a wszelkie spory rozstrzygane będą przez właściwe sądy polskie.

10. Emisja Reklamy:

a) Uzgodnienie warunków emisji Reklamy musi nastąpić zawsze przed datą emisji Reklamy.

b) Uzgodnione warunku muszą być opisane w specyfikacji zlecenia.

c) Zlecenie musi zawierać:

 • nazwę zleceniodawcy,
 • adres zleceniodawcy,
 • dane do faktury,
 • numer telefonu kontaktowego zleceniodawcy,
 • adres e-mail zleceniodawcy,
 • Imię i nazwisko umocowanego przedstawiciela zleceniodawcy,
 • zakres dat emisja od - emisja do,
 • URL przekierowania,
 • datę dostarczenia pliku z gotowym materiałem Reklamowym.

          Akceptowane formaty plików: JPEG, PNG, GIF, SWF

d) Do zlecenia wystawiana jest faktura VAT z terminem płatności przypadającym najpóźniej na połowę terminu realizacji Reklamy. W przypadku nieopłacenia faktury za emitowaną reklamę w wyznaczonym terminie Emisja może zostać wstrzymana bez wcześniejszego uprzedzenia.

11. Regulamin wchodzi w życie z niem 2.02.2016r

 

.