Targ Regionalny w świątecznej odsłonie
access_time 2023-12-17 11:59:00
Świąteczne klimaty gościły na cieszącym się coraz większą popularnością Targu Regionalnym, organizowanym cyklicznie przez Tarnowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Grudniowa impreza handlowa przebiegała pod hasłem „Święta w stylu FIT".

Na Targu pojawili się producenci najlepszych lokalnych produktów, a wielu z nich przygotowało specjalny, świąteczny asortyment. Na odwiedzających czekały m.in. sery, wędliny, pieczywo, soki, dania gotowe, ale też niezwykłe rośliny czy naturalne kosmetyki.

Tradycyjnie można było zakupić żywą choinkę oraz karpia. Na stołach sprzedających nie zabrakło także kiszonej kapusty, suszonych owoców, miodu, wypieków, ozdób świątecznych i innych produktów, które są niezbędne w przygotowaniu wigilijnej kolacji.

Targ Regionalny rozpoczęto degustacjami świątecznych potraw w stylu fit. Ponadto podczas wydarzenia odbył się Konkurs wiedzy o małopolskich tradycjach bożonarodzeniowych oraz o zdrowym stylu życia, Konkurs dla dzieci na samodzielnie wykonaną ozdobę choinkową oraz rodzinny turniej świąteczny – konkurencje zabawowo-sprawnościowe dla uczestników w każdym wieku.

Projekt „Święta w stylu fit - tradycja dla aktywnych" zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

fot. T. Schenk

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821