Z tej kategorii
„Andrzejki na kółkach" w Galerii Tarnovia

2021-11-28 Rozrywka

W niedzielne popołudnie parking Galerii Tarnovia opanowało wrotkowe szaleństwo. Wszystko za sprawą „Andrzejków na kółkach". Miłośnicy jazdy na wrotkach i rolkach mieli okazję potrenować pod okiem profesjonalnych instruktorów, nie zabrakło też rywalizacji na torze z przeszkodami i konkursów z nagrodami.

"Cicha impreza" w ogrodzie sesnorycznym

2021-11-28 Rozrywka

W sobotni wieczór w ramach Festiwalu Sztuki ArtFest, w parku Strzeleckim odbyła się cicha impreza, czyli "silent disco". Uczestnicy bawili się w ogrodzie sensorycznym, słuchając na słuchawkach muzyki zapodawanej przez czterech DJ-ów - DJ Celownika, DJ ArtB, DJ Barely.me i DJ ArtJack.

Kolejna odsłona popularnego bazarku na Burku

2021-10-17 Rozrywka

W niedzielne przedpołudnie odbył się kolejny "Bazar na Starówce". Na odwiedzających tarnowski Burek czekały m.in. stare monety, banknoty, książki, zabawki, ubrania, obrazy, szklane bibeloty, PRL-owskie pamiątki, radzieckie odznaki i mnóstwo innych klamotów, szpargałów i drobiazgów. Zresztą, zobaczcie sami.

Jesienny Piknik Ogrodniczy w plenerze parku Sanguszków

2021-10-11 Rozrywka

W niedzielę w parku Sanguszków odbył się doroczny Jesienny Piknik Ogrodniczy. Podczas imprezy można było m.in. wziąć udział w warsztatach bukieciarstwa oraz carvingu, czyli rzeźbienia w owocach i warzywach. Na najmłodszych czekały konkursy, dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, ale również Akademia Młodego Ogrodnika, pszczeli ogródek i przejażdżki konne. Całość uświetnił koncert charytatywny „Młodych wirtuozów” na rzecz Julii – uczennicy ZSEO oraz występ zespołu TransBand.

Jesienny Piknik Ogrodniczy

2021-10-02 Rozrywka

W niedzielę 10 października na terenach przyległych do Pałacu Sanguszków odbędzie się kolejna edycja Pikniku Ogrodniczego. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Wielkie ognisko na pożegnanie lata - piknik "Dzień Babiego Lata” na tarnowskich błoniach

2021-09-26 Rozrywka

W sobotę tarnowianie hucznie pożegnali lato na błoniach przy parku Strzeleckim. Odbył się tam doroczny piknik "Dzień Babiego Lata”. Było wielkie ognisko, darmowe jadło, wspólne śpiewanie, warsztaty robienia tarninowych korali, mobilny plac zabaw, pokazy kung-fu i wiele innych atrakcji. Można było zajrzeć do środka pojazdów używanych przez PUK, MPGK i straż pożarną, zaszczepić się przeciwko Covid-19 w specjalnie przygotowanych autobusach, a także wypełnić spisowy obowiązek.

Holi Święto Kolorów w Tarnowie. Zobaczcie zdjęcia

2021-08-09 Rozrywka

Setki osób obrzucało się barwnym proszkiem podczas festiwalu kolorów, inspirowanego hinduskim świętem radości Holi. Impreza odbyła się w niedzielę na tarnowskich błoniach przy ul. Romanowicza. Zobaczcie naszą fotorelację.

Tuchovinifest, czyli wielkie święto wina w Tuchowie

2021-08-08 Rozrywka

Tradycyjnie już, w pierwszy weekend sierpnia w Tuchowie odbyło się wielkie święto wina –V Międzynarodowy Festiwal Wina Tuchovinifest. Do miasteczka zjechali lokalni producenci z całej Europy. W atmosferze ludowej muzyki można było degustować wyjątkowych win, ale też regionalnych serów i innych smakowitości.