Z tej kategorii
Ruiny zamku Tarnowskich opanowali rycerze. XIV edycja Zamkomanii

2022-06-12 Rozrywka

W weekend na ruinach zamku Tarnowskich już po raz czternasty odbyła się Zamkomania. Byli rycerze, łucznicy, tańce dworskie, pokazy rzemieślników i zabawy plebejskie. Chętni mogli również wziąć udział w spacerze z historykiem po zamkowym wzgórzu.

Wielka zabawa na Kantorii z okazji Dnia Dziecka

2022-06-12 Rozrywka

W sobotę na Kantorii i terenach pobliskiego boiska im. Emila Wzorka miał miejsce piknik z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji. Pierwotnie impreza była zaplanowana na 4 czerwca, została jednak przełożona z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Moc atrakcji na pikniku rodzinnym przy ul. Westerplatte

2022-06-10 Rozrywka

W piątek na boisku sportowym przy ulicy Westerplatte zorganizowano piknik rodzinny. Na uczestników czekały liczne atrakcje, w tym m. in. jugger, czyli sporty inspirowane filmem, siatkówka balonowa, kinball, warsztaty plastyczne, zawody zręcznościowe, malowanie twarzy, pokazy sprzętu strażackiego, gry, animacje i dmuchańce.

Dobra zabawa i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Sportowy Dzień Dziecka w Mościcach

2022-06-05 Rozrywka

Turniej piłkarski o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego, występy artystyczne, pokaz sprzętu służb mundurowych, trampoliny, dmuchańce, malowanie twarzy. Te i wiele innych atrakcji czekało na rodziny z dziećmi podczas Sportowego Dnia Dziecka, zorganizowanego w niedzielę na terenach zielonych za Areną Jaskółka w Mościcach. Zobaczcie zdjęcia.

Piknik rodzinny na tarnowskim rynku

2022-05-29 Rozrywka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Urząd Miasta Tarnowa wraz z Radą Osiedla „Starówka” oraz Pałacem Młodzieży zorganizowali w sobotę na rynku piknik rodzinny. Były pokazy artystyczne, występy „pałacowych” solistek i solistów, prezentacje tańca nowoczesnego, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Obejrzyjcie zdjęcia.

"Niedziela z Tatusiem" w Centrum Sztuki Mościce. Zobaczcie zdjęcia

2022-03-28 Rozrywka

Były gry, zabawy, konkursy z nagrodami, animacje a także pokaz iluzji w wykonaniu magika - Marka Polaka. Niedzielne przedpołudnie w Centrum Sztuki Mościce należało do dzieci i ich tatusiów. Zobaczcie, jak się bawili.

"Show Szalonych Naukowców "- edukacyjne widowisko dla dzieci wkrótce w Tarnowie

2022-02-22 Rozrywka

W środę, 23 marca, w hali widowiskowej przy ul. Gumniskiej, będzie można obejrzeć "Show Szalonych Naukowców". To edukacyjne widowisko dla dzieci, pełne efektownych eksperymentów z różnych dziedzin nauki. Początek o godz. 18.

Babski poniedziałek w kinie Millennium [ZDJĘCIA]

2022-02-08 Rozrywka

Centrum Sztuki Mościce zaprosiło panie na kolejny już "Babski poniedziałek". Była to okazja nie tylko do obejrzenia filmu - tym razem "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", ale także do spotkań, rozmów, porad, zakupów, a także do wygrania cennych nagród.