Z tej kategorii
Ostatkowe "fajfy" w Centrum Sztuki Mościce

2024-02-12 Rozrywka

W sobotni wieczór (10 lutego) miłośnicy tanecznych rytmów i dobrej zabawy pożegnali karnawał na ostatkowym wydaniu "fajfów" w Centrum Sztuki Mościce. Zobaczcie zdjęcia.

"Babski poniedziałek" w kinie Millennium. Kiermasz, konkursy, a na deser "Kogel Mogel 5”

2024-02-06 Rozrywka

W Centrum Sztuki Mościce odbył się kolejny "Babski poniedziałek". Tym razem panie obejrzały polską komedię „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. Tradycyjnie były też konkursy oraz okazja do zrobienia zakupów na "babskim" kiermaszu. Zobaczcie fotorelację.

"Babski poniedziałek" w kinie Millennium. Kiermasz, konkursy i filmowe emocje

2024-01-16 Rozrywka

W Centrum Sztuki Mościce odbył się kolejny "Babski poniedziałek". Tym razem panie obejrzały "Fuks 2", czyli kontynuację polskiej komedii sensacyjnej z 1999 roku. Tradycyjnie były tez konkursy oraz okazja do zrobienia zakupów na "babskim" kiermaszu. Zobaczcie fotorelację.

Targ Regionalny w świątecznej odsłonie

2023-12-17 Rozrywka

Świąteczne klimaty gościły na cieszącym się coraz większą popularnością Targu Regionalnym, organizowanym cyklicznie przez Tarnowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Grudniowa impreza handlowa przebiegała pod hasłem „Święta w stylu FIT".

Dom Kultury Westerplatte świętował swoje pierwsze urodziny

2023-12-16 Rozrywka

Świętowanie rozpoczęło się o godzinie 17 quizem z wiedzy o kulturze i klimatach Tarnowa, w którym rywalizowały trzyosobowe drużyny. Godzinę później nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszych urodzin. Imprezę swoim występem uświetnił prestidigitator Kamil Małochleb.

Bazar na Starówce już 17 grudnia

2023-12-12 Rozrywka

Kolejna sąsiedzka wyprzedaż na tarnowskiej Starówce odbędzie się 17 grudnia w godz. od 9.00 do 13.00. Trwają zapisy dla wystawców, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu.

"Tarnów pełen blasku"

2023-12-15 Rozrywka

Od dziś przyjmowane są zgłoszenia do konkursu na najpiękniejsze dekoracje świetlne "Tarnów pełen blasku". Do wygrania nagrody rzeczowe o wartości 12 tysięcy złotych!

Pomysł na weekend

2023-12-14 Rozrywka

Nie masz żadnych planów na weekend? Zastanawiasz się, co ciekawego dzieje się w mieście i okolicach? Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd nadchodzących imprez i wydarzeń.