Z tej kategorii
Pełne atrakcji pożegnanie lata na tarnowskich błoniach. Piknik "Dzień Babiego Lata”

2022-09-24 Rozrywka

W sobotę na tarnowskich błoniach przy ul. Romanowicza, tarnowianie hucznie pożegnali lato. Odbył się tam doroczny piknik "Dzień Babiego Lata”. Było wielkie ognisko, darmowe jadło, wspólne śpiewanie i wiele atrakcji dla najmłodszych.

Tarnowski Dzień Miejskiego Ogrodnika i DiabeDance w wykonaniu seniorów

2022-09-24 Rozrywka

Rozdawanie ziół i nasion kwiatów, eko-zabawy i konkursy z nagrodami, wymiana roślin i spotkania z fachowcami z branży ogrodniczej. Tak w wielkim skrócie wyglądał Dzień Miejskiego Ogrodnika w Tarnowie. Wydarzenie odbyło się w sobotę na terenie Akademii Nauk Stosowanych i towarzyszyło inicjatywie prozdrowotnej: "Seniorzy seniorom. 4 pory roku", podczas której seniorzy m.in. tańczyli w rytmie tańca „DiabeDance”, będącego jedną z form walki z cukrzycą.

Rodzinna zabawa na pikniku przy ul. Westerplatte

2022-09-18 Rozrywka

W sobotę na boisku sportowym przy ulicy Westerplatte zorganizowano piknik rodzinny. Na uczestników czekało sporo atrakcji, w tym piłka nożna, dmuchany zamek, zawody zręcznościowe, gry i animacje, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne i występy dzieci z przedszkola. Organizatorem wydarzenia była Rada Osiedla Westerplatte, Przedszkole Publiczne nr 24 oraz Siemacha Tarnów.

Interaktywne widowisko "Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki" wkrótce w Tarnowie

2022-09-08 Rozrywka

Chcecie zajrzeć w przyszłość? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko „Robotrons. Niepokonani Anioły Galaktyki” jest właśnie dla was. Interaktywne show dla całej rodziny będzie można zobaczyć 25 października w hali sportowo-widowiskowej Pałacu Młodzieży.

Cicha dyskoteka na pożegnanie lata. Tak bawili się tarnowianie

2022-08-29 Rozrywka

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w niedzielnym silent disco, organizowanym przez Biuro Wystaw Artystycznych w parku Strzeleckim. Uczestnicy bawili się słuchając na słuchawkach muzyki serwowanej przez trzech didżejów: Dj Luketusa, Dj Sound Protectors i Dj Artresa. Imprezowicze mieli do wyboru kilka kanałów - z muzyką house, commercial/latino oraz dancingową, stworzoną z polskich szlagierów i najnowszych hitów, jak i z przebojów z lat 70., 80. i 90.

Ostatnia wakacyjna potańcówka na tarnowskim rynku

2022-08-29 Rozrywka

W niedzielny wieczór odbyła się ostatnia tego lata potańcówka na tarnowskim rynku. Każdy z lipcowych i sierpniowych dancingów ściągał tłumy mieszkańców - tańczyli młodsi i starsi, w parach, solo i w grupie. Były najnowsze hity, ponadczasowe przeboje i klasyczne przytulańce. "Już dzisiaj zapraszam na potańcówki w roku przyszłym. Mamy nadzieję, że pogoda będzie sprzyjała tak jak w tym roku" - napisał na swoim profilu fb prezydent Roman Ciepiela.

Przedostatnia wakacyjna potańcówka na tarnowskim rynku. Zobacz, jak bawili się mieszkańcy

2022-08-21 Rozrywka

W niedzielę wieczorem na tarnowskim rynku odbyła się przedostatnia w tym sezonie potańcówka. Wspólna zabawa na świeżym powietrzu jak zwykle przyciągnęła wielu miłośników tańca. Zresztą, zobaczcie sami.

Wielkie rowerowe święto w Tarnowie. Tłumy cyklistów na Małopolska Tour

2022-08-21 Rozrywka

Po kilku latach przerwy, do Tarnowa wróciła jedna z największych imprez rowerowych w województwie, czyli Małopolska Tour. W niedzielę błonia przy ul. Romanowicza zamieniły się w rowerowe miasteczko z ogromną liczbą atrakcji. W samo południe rozpoczął się Rodzinny Rajd Rowerowy, w którym wystartowało ponad tysiąc cyklistów. Na uczestników wydarzenia czekały też m.in. pokazy dirt jumpingu, czyli podniebnych ewolucji na rowerach, rowerowy wyścig dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, warsztaty, gry i zabawy. Całodniową imprezę zakończył wieczorny koncert zespołu Wilki, który świętuje na scenie 30-lecie istnienia.