Z tej kategorii
Muzyka, badania i profilaktyka, czyli festiwal Trzymaj Się Zdrów w Tuchowie

2021-06-07 Rozrywka

Zespół Pectus był gwiazdą tegorocznego Trzymaj Się Zdrów Festival w Tuchowie. Bracia Szczepanikowie wystąpili w niedzielę w lokalnym amfiteatrze. Zorganizowana przez Centrum Zdrowia Tuchów w partnerstwie z Domem Kultury i samorządem Tuchowa impreza, tradycyjnie została połączona z promocją zdrowia i profilaktyką.

Raj dla szperaczy, miłośników staroci i rękodzieła. Pchli Targ w Mościcach

2020-10-05 Rozrywka

Centrum Sztuki Mościce w niedzielę po raz kolejny zaprosiło tarnowian i mieszkańców regionu do udziału w Pchlim Targu, na którym można było kupić lub sprzedać wszystko, co do tej pory zalegało na strychach i w domowych zakamarkach. Było w czym wybierać.

Piknik Ogrodniczy na powitanie jesieni

2020-10-05 Rozrywka

W niedzielne popołudnie w pięknej scenerii Parku Sanguszków odbyła się kolejna edycja Pikniku Ogrodniczego.

Szwarc, mydło i powidło, czyli kolejna odsłona Bazaru na Tarnowskiej Starówce

2020-09-28 Rozrywka

Sprzedać, kupić a przy okazji spotkać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze, można było w niedzielę na kolejnym już Bazarze na Tarnowskiej Starówce. Na odwiedzających tarnowski Burek czekały m.in. rękodzieło, książki, komiksy, zabawki, gry. Nie zabrakło też starych monet, bibelotów i przetworów.

Jesienny Piknik Ogrodniczy w Parku Sanguszków

2020-10-01 Rozrywka

W niedzielę 4 października w Parku Sanguszków odbędzie się piąta edycja Pikniku Ogrodniczego. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Zabawnie, refleksyjnie i widowiskowo - drugi dzień teatrów ulicznych w Tarnowie

2020-09-06 Rozrywka

Podczas drugiego dnia Festiwalu Teatrów Ulicznych 33. ULICA tarnowską publiczność rozśmieszali komicy z Francji. Na rynku wystąpili Roland Zee Company i Compagnie l’Excuse.

"Dziwne zdarzenia". Do Tarnowa powrócił Festiwal Teatrów Ulicznych

2020-09-05 Rozrywka

W pierwszy wrześniowy weekend tarnowski rynek i boisko przy Pałacu Młodzieży zamieniły się w niecodzienne teatralne sceny. Tegoroczna edycja Festiwalu Teatrów Ulicznych 33. ULICA przebiegała pod hasłem „Dziwne zdarzenia”. Wystąpiło w niej siedem teatrów z Polski, Chile i Francji. Przedstawienia prezentowane były na rynku oraz na boisku przy Pałacu Młodzieży.

Tarninowe Koralobranie, czyli piknik z atrakcjami na Kantorii

2020-08-31 Rozrywka

W sobotę już po raz siódmy odbył się organizowany przez miasto piknik pod nazwą "Tarninowe Koralobranie".