„Tu jest przyszłość” - spotkanie polityków Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami Tarnowa
access_time 2023-05-15 16:08:00
Małopolska znalazła się na mapie ogólnopolskiej akcji KO i PO pn. "Tu jest przyszłość". W Tarnowie i regionie z mieszkańcami spotkają się m.in. Bogdan Borusewicz, Krystyna Skowrońska, Dariusz Joński i Michał Szczerba.

Jak podkreśla posłanka Urszula Augustyn, będą to spotkania otwarte. Dyskusje będą dotyczyły m.in. bieżących problemów, lokalnych tematów, czy propozycji programowych partii. Najbliższe spotkanie w poniedziałek 15 maja w Piwnicy Lustrzanej w Tarnowie. Przyjadą na nie Dariusz Joński i Michał Szczerba. Początek o godz. 18.

- Będą też spotkania m.in. w Brzesku, Bochni, Wieliczce, Proszowicach i wszystkich pozostałych powiatach Małopolski, a jutro o godz. 9.30 wspólne posiedzenie klubu parlamentarnego w Krakowie, któremu będzie przewodniczył pan premier Donald Tusk i mam nadzieję, że jak zawsze, i z tego posiedzenia będzie otwarta relacja i będziemy mówić o tym, co w Małopolsce udało nam się usłyszeć i przedyskutować z ludźmi - mówiła podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Urszula Augustyn

ac / fot. Tomasz Schenk

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821