Strefa kibica w Tarnowie. Gdzie wspólnie dopingować biało-czerwonych?
access_time 2022-11-18 13:00:00
Zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022. Mundial odbędzie się w Katarze. Pierwszy gwizdek w meczu otwarcia zabrzmi już w najbliższą niedzielę, 20 listopada, o godz. 17 na stadionie Al Bayt Stadium w Al Chaur, a na boisku zagra Katar z Ekwadorem. Gdzie w Tarnowie będzie można przeżyć piłkarskie emocje w gronie innych kibiców?

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 odbędą się w Katarze w dniach od 20 listopada do 18 grudnia. Będzie to pierwszy turniej mistrzostw świata zorganizowany na Bliskim Wschodzie, w kraju islamskim i na dodatek jesienią. W jego trakcie będzie można zobaczyć 64 mecze, które rozegrane zostaną na 8 stadionach w 5 miastach Kataru. W wydarzeniu wezmą udział 32 drużyny, w tym Polska. Mundial rozpocznie się w najbliższą niedzielę, 20 listopada, o godz. 17 meczem drużyny gospodarzy z Ekwadorem.

Reprezentacja Polski będzie rywalizować w grupie C z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. W Tarnowie występy podopiecznych Czesława Michniewicza będzie można oglądać w strefie kibica, którą przygotowuje Centrum Sztuki Mościce. Mecze będą wyświetlane na dużym ekranie Kina Millenium (sala widowiskowa). Ponadto w czasie spotkań przewidziano konkursy, będzie można nabyć gadżety Centrum Sztuki Mościce, a także skorzystać z kawiarni działającej w instytucji.

CSM będzie transmitować na żywo następujące mecze:

  • 22 listopada /wtorek/, godz. 17:00 - mecz Polska – Meksyk,
  • 26 listopada /sobota/, godz. 14:00 - mecz Polska – Arabia Saudyjska,
  • 30 listopada /środa/, godz. 20:00 - mecz Polska – Argentyna,
  • ewentualne dodatkowe mecze z udziałem reprezentacji Polski,
  • 18 grudnia /niedziela/, godz. 16:00 - finał

ac / fot. archiwum

Gdzie będziesz kibicować Polsce podczas MŚ w Katarze?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821