Cheerleaderki z Bobrownik Wielkich docenione przez starostę. Trenerka z finansową nagrodą i gratulacjami
access_time 2022-05-11 12:43:00
W starostwie powiatowym w Tarnowie gościły cheerleaderki z zespołu Voltage z Bobrownik Wielkich, które w zeszłym miesiącu wywalczyły brązowy medal na Mistrzostwach Świata w USA. Towarzyszyła im trenerka - Agnieszka Wlezień, która decyzją zarządu powiatu tarnowskiego otrzymała nagrodę finansową w wysokości 5 tys. zł.

Na zaproszenie starosty tarnowskiego Romana Łucarza i zarządu powiatu, w siedzibie urzędu przy ul. Narutowicza gościły dziewczęta z zespołu Voltage, które w kwietniu tego roku zdobyły brązowy medal na Mistrzostwach Świata Cheerleaders ICU World Cheerleading Championships na Florydzie. Wśród tancerek z Bobrownik Wielkich które pojechały do Orlando spełnić swoje marzenia są: Aleksandra Skowron, Julia Zmarzły, Kamila Wolska oraz Gaja Raczkowska. Opiekunką i trenerką grupy jest Agnieszka Wlezień, która decyzją zarządu powiatu tarnowskiego otrzymała nagrodę finansową w wysokości 5 tys. zł oraz dyplom gratulacyjny za zasługi w zakresie promocji powiatu tarnowskiego na arenie międzynarodowej.

- Jestem dumny i podziwiam wasz zapał, dyscyplinę i zaangażowanie - mówił na spotkaniu Roman Łucarz. - Osiągnięcie poziomu mistrzowskiego w sporcie wymaga ciężkiej pracy i codziennych ćwiczeń. Nieoceniona dla kariery sportowej młodych ludzi jest także praca trenera, dlatego szczególne podziękowania za ogromny wkład pracy kierujemy również do pani Agnieszki Wlezień która już od 20 lat pracuje z zespołem - dodał.

Tymczasem cheerleaderki z Voltage szykują się już do kolejnego turnieju. W lipcu pojadą na Mistrzostwa Europy do Aten w Grecji.

ac / fot. źródło starostwo powiatowe

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821