Opłatkowe spotkanie samorządowców z regionu tarnowskiego
access_time 2021-12-22 17:50:00
W środę w auli Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbył się tradycyjny opłatek samorządowców z Tarnowa i regionu tarnowskiego, z udziałem przedstawicieli władz wojewódzkich i reprezentantów Kościoła. To już kolejny rok, gdy spotkanie odbyło się w wersji hybrydowej, czyli częściowo online. W taki sposób połączył się uczestnikami m.in. Witold Kozłowski, marszałek województwa małopolskiego.

Poza samorządowcami z Tarnowa i powiatów subregionu tarnowskiego oraz reprezentantami władz wojewódzkich, byli m.in. przedstawiciele służb mundurowych, organizacji pozarządowych i pracownicy instytucji publicznych.

Jak co roku, harcerze z piątej Tarnowskiej Drużyny Harcerskiej im. Janusza Korczaka, przekazali samorządowcom i biskupowi Betlejemskie Światło Pokoju. Opłatki poświęcił ks. biskup Stanisław Salaterski, jednak ze względu na zagrożenie epidemiczne, zrezygnowano z łamania się nimi i poprzestano na złożeniu życzeń. Spotkanie uświetnił koncert kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu tarnowskiego chóru Gos.PL.

ac / fot. T. Schenk

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821