Jesienny Piknik Ogrodniczy
access_time 2021-10-02 17:30:00
W niedzielę 10 października na terenach przyległych do Pałacu Sanguszków odbędzie się kolejna edycja Pikniku Ogrodniczego. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Wzorem ubiegłego roku, VI edycja Pikniku Rodzinnego odbędzie się jesienią. W ramach wydarzenia na dzieci czekać będą konkursy i zagadki, dmuchane zjeżdżalnie oraz bańki mydlane, z kolei osoby interesujące się przyrodą z pewnością poświecą swoją uwagę Akademii Młodego Ogrodnika oraz warsztatom dekoracyjnym Przyroda w Słoiku.

Program przewiduje ponadto: pokaz carvingu (rzeźbienia w warzywach i owocach), bukieciarstwa, roślin egzotycznych, fitness i tańca. Wśród atrakcji będą również przejażdżki konne dla najmłodszych i pszczeli ogródek. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście poczęstunku w postaci ciast, bigosu, kiełbasy z grilla.

Całość uświetni koncert charytatywny „Młodych wirtuozów” na rzecz Julii – uczennicy ZSEO oraz występ zespołu TransBand.

Początek imprezy o godzinie 13:00. Organizatorami wydarzenia są Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie, Rada Rodziców ZSEO, Rada Osiedla nr 6 Gumniska-Zabłocie oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Tarnowskiego Ogrodnika im. Władysława Woźnego.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821