Tysiące płyt z muzyką podczas giełdy winyli w Gemini Park Tarnów
access_time 2021-05-07 16:42:00
Klasyczny rock, jazz, muzyka filmowa, pop, blues, heavy – jednym słowem wszystkie gatunki muzyczne! Kolekcjonerów czarnych krążków, ale również osoby, które dopiero zaczynają przygodę z gramofonem, zapraszamy na Giełdę Płyt Winylowych i Kompaktowych, która gości w Gemini Park w dniach: 7-8 maja.

Giełda płyt jest idealną okazją, aby zdobyć muzyczne perełki, wśród wielu wyjątkowych płyt. Ze swoimi kolekcjami pojawią się wystawcy z Małopolski i Śląska, którzy przygotowali około 10 500 propozycji wydawniczych na płytach winylowych i CD.

Wśród nich znaleźć można zarówno płyty nowe, jak i używane, a nawet wiele pierwszych wydań. Ponadto, odwiedzający mogą dowiedzieć się czegoś więcej o kultowych nośnikach muzycznych oraz nagraniach z kategorii: jazz, pop, blues, rock, hard i heavy, trash, muzyka progresywna, muzyka filmowa, polscy wykonawcy, muzyka elektroniczna i innych.

Płyty można zakupić już od 10 zł. Odwiedzający mogą również wymienić się swoimi płytami
z Wystawcami, a nawet uzyskać fachowe porady związane z dbałością i konserwacją płyt - w trakcie trwania wydarzenia dostępne jest stoisko do mycia płyt winylowych. Mycie odbywać się będzie w ultradźwiękowej maszynie: Vinyl Clear.

Zapraszamy na Giełdę Płyt Winylowych i Kompaktowych, w dniach 7-8 maja, na parterze, w pasażu od wejścia od strony budynku SIEMACHY.

Zachęcamy również do zapisów w facebook'owym wydarzeniu!

Aby przejść do wydarzenia, wystarczy kliknąć TUTAJ >> https://www.facebook.com/events/317618186457485/

Komentarze...