Z tej kategorii
Znasz ją? Policja szuka kolejnej złodziejki perfum

2021-10-26 Wiadomości

Tarnowska policja szuka kobiety, która w jednej z drogerii w centrum miasta ukradła perfumy o łącznej wartości blisko 600 zł. Komenda opublikowała zdjęcia podejrzanej i apeluje o pomoc.

Andrzej Adamczyk w Tarnowie: "Autostrada A4 zyska trzeci pas ruchu". Co z trzecim zjazdem?

2021-10-26 Wiadomości

- Zapadła decyzja. Rozbudowujemy autostradę A4 o trzeci pas ruchu - zapowiedział na spotkaniu z samorządowcami z subregionu tarnowskiego minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

Tarnów otrzyma 30 mln zł z Polskiego Ładu. Jakie inwestycje zostaną zrealizowane?

2021-10-26 Wiadomości

Dwie inwestycje w Tarnowie zostaną dofinansowane w ramach pilotażu Rządowego Funduszu Polski Ład. Miasto otrzymało w sumie ponad 30 milionów złotych na przebudowę krytego basenu w Mościcach oraz rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 9.

Wardzała dalej szefem lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej

2021-10-25 Wiadomości

Robert Wardzała pozostanie na czele Platformy Obywatelskiej w Tarnowie. Był jedynym kandydatem do tej funkcji. Lokalni działacze partii powierzyli mu stanowisko przewodniczącego już po raz trzeci.

Wypadek na A4. Tir przewrócił się na bok, blokując ruch w stronę Krakowa

2021-10-25 Wiadomości

Przewrócona ciężarówka spowodowała w poniedziałek rano utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 w kierunku Krakowa.

Stał na torach i czekał na pociąg. Samobójstwo 31-letniego tarnowianina

2021-10-25 Wiadomości

31-letni tarnowianin został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Kraków-Krynica Zdrój. Zdaniem policji, mężczyzna popełnił samobójstwo.

Paragony grozy dla szefa rządu. Nowoczesna zainicjowała akcję "Drogi premierze"

2021-10-25 Wiadomości

W obliczu galopującej inflacji, działacze Nowoczesnej zainicjowali akcję pod hasłem "Drogi premierze". Wysyłane do premiera Mateusza Morawieckiego "paragony grozy" z codziennych zakupów, mają mu otworzyć oczy na szalejącą drożyznę. Przed Biurem Zarządu Okręgowego PiS na rogu Rybnej i Wałowej, do szefa rządu apelowali Sebastian Stepek, przewodniczący Nowoczesnej w Tarnowie i Bogusław Sambor, przewodniczący Nowoczesnej w Brzesku.

Swojskie specjały na Targu Regionalnym

2021-10-24 Wiadomości

Świeże warzywa i owoce, dobrej jakości pieczywo, wędliny, miody, sery i wiele innych ekologicznych produktów, można było smakować i kupować podczas drugiej odsłony Targu Regionalnego, który w niedzielę odbył się na terenie Centrum Obrotu Rolno-Spożywczego przy ulicy Giełdowej w Tarnowie.