Brzesko najładniej oświetlonym miastem w Małopolsce. W plebiscycie "Świeć się z Energą" pokonało m.in. Tarnów
access_time 2021-01-13 12:20:00
Brzesko wygrało regionalny etap plebiscytu miast "Świeć się z Energą" i zdobyło nagrody dla najbardziej potrzebujących rodzin warte 10 tys. zł. Jutro rusza finałowe głosowanie.

14 stycznia rusza drugi etap plebiscytu miast. O dobroczynne nagrody od Energi z Grupy ORLEN, rywalizuje 16 najładniej oświetlonych miejscowości Polski – po jednej z każdego województwa. Małopolskę reprezentuje Brzesko, które w pierwszej turze pokonało m.in. Tarnów i Kraków. Pozostali finaliści to: Aleksandrów Łódzki (łódzkie), Chełm (lubelskie), Czeladź (śląskie), Czersk (pomorskie), Koszalin (zachodniopomorskie), Łomża (podlaskie), Opole (opolskie), Radom (mazowieckie), Rzeszów (podkarpackie), Szczytno (warmińsko-mazurskie), Starachowice (świętokrzyskie), Toruń (kujawsko-pomorskie), Węgliniec (dolnośląskie), Września (wielkopolskie) i Wschowa (lubuskie).

Tytuł „Świetlnej Stolicy Polski" i dodatkowa pula sprzętu AGD o wartości 40 tys. zł trafi do miasta, które wygra plebiscyt. Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową SwiecSie.pl. Drugi etap potrwa od 14 do 25 stycznia. Bezpośredni link do głosowania na Brzesko znajduje się TUTAJ

Komentarze...