Sztuka w centrum handlowym? Wystawa fotografii Marcina Bawca zainaugurowała działalność "Galerii G10"
access_time 2020-02-10 10:00:00
Do Tarnowa dotarła światowa moda na prezentowanie sztuki w centrach handlowych. Gemini Park Tarnów chce być już nie tylko świątynią handlu, ale i mekką sztuki. Niedzielny wernisaż wystawy fotografii Marcina Bawca "Inne Światy", oficjalnie rozpoczął działalność "Galerii G10", która aspiruje do tego, by stać się nowym miejscem na kulturalnej mapie miasta.

W niedzielę, na terenie parkingu wewnętrznego centrum handlowego Gemini Park Tarnów, otwarto wystawę "Inne Światy", na którą składa się kilkadziesiąt zdjęć architektury oraz krajobrazów, ujętych w kreatywny i niecodzienny sposób. Autorem wystawy jest tarnowianin Marcin Bawiec, fotograf, na co dzień mieszkający i pracujący w Tarnowie. W swoim dorobku posiada tytuły Artiste FIAP (AFIAP) oraz Excellence FIAP (EFIAP). Jest również członkiem Wojnickiego Towarzystwa Fotograficznego Fotum i reprezentuje Photographic Society of America (PSA), którego jest dyrektorem do spraw członkostwa, a także Oficerem Łącznikowym PSA w Polsce. Autor prac jest również ambasadorem kampanii Gemini "Tarnowskie Oblicza Mody". 

Ekspozycja "Inne Światy" to pierwsza z cyklu wystaw tarnowskich i regionalnych artystów w nowej "Galerii G10". Można ją można oglądać na parkingu Gemini Park do niedzieli, 16 lutego.

Fot. Mateusz Niemczura

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A