Po zamknięciu mostu w Ostrowie, mieszkańcy korzystają z nielegalnego przejścia. Policja ostrzega: może dojść do tragedii
access_time 2019-12-09 11:11:00
Most w Ostrowie jest całkowicie zamknięty dla ruchu od 27 listopada. W ostatnim czasie policja zatrzymała jednak kilku pieszych i rowerzystów, którzy nielegalnie próbowali przeprawiać się przez most kolejowy w Bogumiłowicach.

Policja apeluje, by mieszkańcy nie korzystali z przejścia kolejowego. - Niektórzy chcąc skrócić sobie drogę, usiłują przechodzić lub przejeżdżać przez ten most, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest to bardzo niebezpieczne i może dojść do tragedii. To jest przejście dla służb technicznych, a nie ścieżka dla pieszych czy rowerzystów. Ci którzy naruszają znaki zakazu ruchu są jak na razie jedynie pouczani, ale niewykluczone, że zaczniemy nakładać grzywny - ostrzega asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji. 

Osoba, która zdecyduje się przejść lub przejechać mostem kolejowym, może spodziewać się - w zależności od okoliczności - upomnienia lub kary grzywny w kwocie od 20 do 500 zł.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A