Z tej kategorii
Strefa kibica przy Gemini Park Tarnów. Wielkie emocje podczas "meczu o wszystko"

2021-06-23 Wiadomości

Fani ze strefy kibica na parkingu przed Gemini Park Tarnów do końca wierzyli w zwycięstwo reprezentacji. Niestety, Szwedzi okazali się zbyt mocni dla Polaków, pokonując ich 3:2. Biało-Czerwoni zdobyli tylko jeden punkt, zajęli ostatnie miejsce w grupie i tym samym zakończyli swój udział w turnieju Euro 2020. Zobaczcie doping kibiców!

Niedzielski w "Fakcie": Jeśli zaatakuje wirus Delta, mogą wrócić obostrzenia

2021-06-23 Wiadomości

Jeśli zaatakuje wirus Delta, mogą wrócić obostrzenia - powiedział w rozmowie ze środowym dziennikiem "Fakt" minister zdrowia Adam Niedzielski.

Zakliczyn zbuduje kolejne mieszkania. Tym razem w Paleśnicy

2021-06-23 Wiadomości

W Paleśnicy zostanie wybudowany kolejny wielorodzinny budynek. 30 mieszkań „pod klucz” ma zostać oddanych za niespełna dwa lata. Samorząd Zakliczyna otrzymał na tę inwestycję przeszło 7,1 mln zł. wsparcia z Funduszu Dopłat.

Zamordowane przed 79 laty żydowskie dziewczynki spoczęły we wspólnej mogile na tarnowskim kirkucie

2021-06-23 Wiadomości

Odnaleziono szczątki drugiej z przyjaciółek, zamordowanych w sierpniu 1942 roku w Kołaczycach. Po ekshumacji spoczęły we wtorek na tarnowskim cmentarzu żydowskim.

Nielegalny imigrant z Afganistanu zatrzymany przy A4. Ukrył się w ciężarówce z arbuzami

2021-06-22 Wiadomości

Tarnowscy pogranicznicy zatrzymali obywatela Afganistanu, którzy nielegalnie przedostał się do Polski w transporcie arbuzów z Grecji.

W wakacje wracają spacery po Tarnowie

2021-06-22 Wiadomości

Podobnie jak w latach ubiegłych, od 1 lipca do 31 sierpnia będzie można zwiedzać Tarnów oraz wybrane miejscowości w regionie. Ponadto dla mieszkańców Krakowa i aglomeracji krakowskiej zaplanowano trzy wycieczki autokarowe do Tarnowa, Zalipia i okolicznych winnic. Będzie to możliwe dzięki grantowi, jaki Tarnowska Organizacja Turystyczna otrzymała z województwa małopolskiego na projekt #ZwiedzajTarnów.

Tarnovia zbiera na remont stadionu. W obecnym stanie nie nadaje się do gry w ekstralidze

2021-06-22 Wiadomości

W sieci trwa zbiórka pieniędzy na remont stadionu MKS Tarnovii. Obiekt jest w kiepskim stanie i jego modernizacja jest konieczna, by można było rozgrywać na nim mecze w ekstralidze.

Kolendo odchodzi ze stanowiska. Nagła rezygnacja prezesa ZPS

2021-06-22 Wiadomości

Jarosław Kolendo złożył rezygnację z funkcji prezesa Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. Według nieoficjalnych informacji ma zostać dyrektorem Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.