Posłuchaj portalu tarnow.net.pl
access_time 2019-12-07 00:05:00
Pod koniec września uruchomiliśmy na portalu tarnow.net.pl funkcję audio, która pozwala odsłuchać artykuły. Dziś oddajemy ją Wam odświeżoną i wzbogaconą o dodatkową, przydatną funkcjonalność.

Program z systemowym syntezatorem mowy odczyta każdy interesujący Was artykuł na głos lub wszystkie po kolei. Na Wasze prośby zaktualizowaliśmy go, wprowadzając ulepszoną i jeszcze bardziej zautomatyzowaną funkcję czytania, dzięki której można odsłuchiwać teksty jeden po drugim, bez potrzeby wybierania kolejnego tekstu i ponownego uruchamiania funkcji czytania. Aby rozpocząć odsłuch artykułu wystarczy otworzyć wybraną publikację i kliknąć znajdującą się pod tytułem ikonkę "play".

Nie oczekujemy, że zrezygnujecie z czytania i od teraz będziecie wyłącznie odsłuchiwać informacji zamieszczonych na portalu, ale dajemy Wam możliwość skorzystania z tej opcji w sytuacjach, gdy na przykład brakuje Wam czasu na czytanie lub gdy jednocześnie wykonujecie inne codzienne, prozaiczne czynności. Funkcja sprawdzi się więc podczas prowadzenia samochodu, podróży autobusem, spacerów, wykonywania prac domowych lub uprawiania sportów. Pozwoli też odpocząć oczom i będzie pomocna dla osób mających poważne problemy ze wzrokiem oraz osób starszych. Zapraszamy do słuchania.

Komentarze...