Koncert S.M.Rock [KONKURS]
access_time 2018-11-07 20:55:00
W piątek 9 listopada odbędzie się koncert uczniów i nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock. Koncert zapoczątkuje obchody jubileuszu 25-lecia S.M.Rock. W repertuarze usłyszymy wyłącznie polskie przeboje.

Szkoła Muzyków Rockowych w Tarnowskim Centrum Kultury działa już 25 lat! Przez ten czas przez TCK przewinęło się blisko 1000 adeptów rockowego grania, a niektórzy z nich są obecnie profesjonalnymi muzykami. Od wielu lat S.M.Rock jest najbardziej pożądanym miejscem, w którym można nauczyć się śpiewać i grać na instrumentach. Ponadto szkoła w profesjonalny sposób przygotowuje do występów na scenie.

9 listopada zapraszamy na koncert kolejny S.M.Rock. W programie - wybrane i starannie opracowane covery przebojów polskiej muzyki rockowej. W pierwszej części koncertu scenę opanują uczniowie (dla niektórych będzie to życiowy debiut!), zaś w finale do głosu dojdą profesjonaliści - nauczyciele S.M.Rock, którzy dadzą próbkę swoich umiejętności. Będzie to pierwszy koncert z udziałem nowych nauczycieli Sławka Ramiana, Łukasza Wełny i Grzegorza Noska.
Wydarzenie to zapoczątkuje obchody jubileuszu 25-lecia działalności Szkoły Muzyków Rockowych.

Bilety: 25 zł 9 (Ilość miejsc ograniczona).

Zapisy do S.M.Rock. będą prowadzone po koncercie.
Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na gitarę elektryczną, basową i fortepian.

W koncercie wystąpią uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych oraz nauczyciele:
Wokal: Sławomir Ramian
Gitara: Łukasz Wełna
Keyboard/fortepian: Piotr Niedojadło
Bas: Grzegorz Nosek
Perkusja: Bartłomiej Rojek

Szkoła Muzyków Rockowych zaprasza w swoje szeregi nowych adeptów. Nabór prowadzony jest przez okrągły rok. Aktualnie są wolne miejsca w klasie gitary, gitary basowej, instrumentów klawiszowych i perkusji. Zajęcia odbywają się w systemie indywidualnym, jedna godzina tygodniowo. Informacje o zapisach: tel. 14 6 888 888.

Informacje o nauczycielach: smrocknauczyciele
Zapisy: bit.ly/smrock_info

UWAGA KONKURS!

Mamy dla was jedno dwuosobowe zaproszenie na piątkowy koncert!
Aby je zdobyć wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, od którego roku działa Szkoła Muzyków Rockowych w TCK?
Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku, 9 listopada do godz. 12:00. Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, prosimy przysyłać na adres mailowy konkurs@tarnow.net.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A