Jurki w Tarnowie. Wygraj bilet na kabaret!
access_time 2018-09-21 05:15:00
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 29 września o godz. 20:00 do kina Marzenie na występ Kabaretu Jurki. Bilety w cenie 50 zł dostępne tylko i wyłącznie on-line (biletynakabarety.pl)

Kabaret Jurki pochodzi z zagłębia kabaretowego - Zielonej Góry. Od 1994 bawi publiczność. W skład kabaretu wchodzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin: 4 indywidualności sceniczne. Artyści kabaretowi potrafią doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Ich programy są dynamiczne, zabawne, z treścią i dużą ilością improwizacji.

O programie „Last Minute”:
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi: tik tak tik tak tik tak.

Uwaga KONKURS!

Mamy dla was pięć podwójnych zaproszeń na sobotni występ kabaretu! Aby je otrzymać, wystarczy wysłać maila na adres konkurs@tarnow.net.pl, w tytule wpisać "Chcę iść na Jurki", a w treści poza imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, odpowiedź na pytanie:

  • Skąd pochodzi i co oznacza nazwa kabaretu Jurki?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 27 września do godz. 12:00.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową lub telefoniczną.

Komentarze...