Weź udział w konkursie i spotkaj "Dinozaury po Zmroku"!
access_time 2018-07-10 13:00:00
W piątek i sobotę (13 i 14 lipca) Park Rozrywki Zatorland umożliwi swoim gościom zwiedzanie Parku Ruchomych Dinozaurów po zmroku. Prehistoryczne stwory będzie można oglądać aż do godz. 22.30.

Już 13 i 14 lipca zapraszamy wszystkich na wydarzenie "Dinozaury po Zmroku", które obędzie się w Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze! To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wieczorową porą ruchome dinozaury, jak również skorzystać z atrakcji Lunaparku. Na wszystkich gości czeka ponadto mnóstwo niespodzianek – między innymi różnego rodzaju animacje, konkursy z nagrodami i wiele wiele innych! 13 i 14 lipca Park Rozrywki Zatorland będzie czynny aż do godziny 22.30. Nie może Was zabraknąć!

Mamy dla Was jeden rodzinny (4-osobowy) voucher na to wydarzenie. Jak go zdobyć? Napisz dlaczego to właśnie Twoje dzieci powinny zobaczyć "Dinozaury po Zmroku"? 
Odpowiedź zamieść pod postem konkursowym na naszym FanPage'u

Będzie nam oczywiście miło, jeśli udostępnisz ten post.

Jeśli natomiast nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl. W temacie wiadomości wpisz "Dinozaury po Zmroku".
Zabawa trwa do 12 lipca.
Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A