Z tej kategorii
Ks. Isakowicz-Zaleski: Kuria diecezji tarnowskiej straszy mnie kancelarią adwokacką. A niech skarży, nie ulęknę się

2020-08-04 Wiadomości

Tarnowska kuria zapowiedziała podjęcie kroków prawnych w obronie dobrego imienia. Chodzi o tekst ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego dotyczący przypadku pedofilii w diecezji tarnowskiej.

Robert Wardzała komentował ze słynnego "podniebnego sektora"

2020-08-04 Wiadomości

Ostatni żużlowy pojedynek Motoru Lublin z drużyną Betard Sparty Wrocław odbił się szerokim echem na całym świecie. A to za sprawą „podniebnego sektora”, czyli 31 podnośników ustawionych na sąsiadującej ze stadionem działce. Na jednym z nich, w specjalnym koszu znalazł się Robert Wardzała – na co dzień prezes Tarnowskiego Klastera Przemysłowego, były żużlowiec, obecnie komentator telewizyjny.

Nowe zakażenia w Tarnowie. Wśród nich kolejny urzędnik

2020-08-04 Wiadomości

Badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa u kolejnych mieszkańców Tarnowa i powiatu. Zakażony jest m.in. Rafał Nakielny, dyrektor Wydziału Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miasta Tarnowa.

W tarnowskim magistracie wróciły ograniczenia

2020-08-04 Wiadomości

Ostatni wzrost zakażeń COVID-19, w tym dwa potwierdzone przypadki wśród miejskich urzędników, spowodował że tarnowski magistrat ponownie wprowadził do urzędu obostrzenia.

Zakażony funkcjonariusz policji w Tarnowie, kilkunastu policjantów na kwarantannie

2020-08-02 Wiadomości

Jeden z tarnowskich funkcjonariuszy policji jest zakażony COVID-19, a kilkunastu jego kolegów przebywa na kwarantannie. Komisariat został poddany dezynfekcji. Jednostka nadal funkcjonuje normalnie.

Tarnowianie oddali hołd Powstańcom Warszawskim

2020-08-02 Wiadomości

Obchody upamiętniające 76. rocznicę Akcji „Burza” i wybuchu Powstania Warszawskiego zainaugurowała uroczystość przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Następnie w kościele księży Filipinów odprawiona została msza święta w intencji Ojczyzny oraz żołnierzy Armii Krajowej.

Duży przyrost zakażeń koronawirusem w Małopolsce. W szpitalu kończą się miejsca

2020-07-31 Wiadomości

W Małopolsce jest obecnie 1785 aktywnych przypadków koronawirusa, w ciągu ostatniej doby przybyło 77 zakażeń. Ponad 200 osób jest hospitalizowanych. Mamy do czynienia z przypadkami cięższymi. Pacjenci korzystają z tlenoterapii i respiratorów - mówił w piątek dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego Marcin Jędrychowski.

Skarbnik Tarnowa z koronawirusem

2020-07-31 Wiadomości

Potwierdzono drugi przypadek koronawirusa w tarnowskim magistracie. Tym razem pozytywny wynik testu na obecność Covid-19 otrzymał skarbnik miasta Sławomir Kolasiński.