Stand-up w Wierzchosławicach już dziś
access_time 2018-06-08 10:48:00
Śmiech to zdrowie, dlatego w trosce o Wasze samopoczucie... Stand-up No Limits oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zapraszają dziś o godz. 20.0 na kolejny, wyjątkowy wieczór stand-up comedy. Tym razem wystąpi dwóch komików.

Jakub Poczęty-Błażewicz - Komik z Bydgoszczy. Od 3 lat na scenie, zakochany w stand-upie, brał udział w wielu realizacja telewizyjnych (TVP/TVN/Comedy Central). Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć.

Karol Modzelewski - Komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek, człowiek renesansu. Przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na 4 życiach. Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu. Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central. Uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i ser.

Termin: zapraszamy 8 czerwca o godz. 20.00 Bilety dostępne stacjonarnie - 30zł w dniu wydarzenia.

Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A