Stand-up No Limits: Adam Van Bendler w Wierzchosławicach
access_time 2018-04-12 05:12:00
Śmiech to zdrowie, dlatego w trosce o Wasze samopoczucie... Stand-up No Limits oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zapraszają na spotkanie z jednym z najlepszych w Polsce specjalistą od śmiechu i dobrej zabawy! Adam Van Bendler wystąpi tam w niedzielę, 22 kwietnia, początek o godz. 19.

Jesteście gotowi śmiać się cały wieczór? Adam Van Bendler - powraca z jeszcze bardziej soczystym materiałem! Garbus w czapce, którego oglądaliście na największych scenach w Polsce i telewizji, ma dla Was świeżą porcję wspomnień i obserwacji w krzywym zwierciadle.

Dowiemy się między innymi dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby kupić mołdawskie prawo jazdy. Jest nawet niewielka szansa, że powie coś mądrego. Ale poczekajmy...

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu występu - jeśli jakieś zostaną!) dostępne online oraz stacjonarnie w recepcji Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach - rezerwacja - 14 657 57 57.
 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A