Skuteczne uderzenie w nielegalny hazard
access_time 2018-03-28 08:00:00
Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Dąbrowie Tarnowskiej wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli trzy nielegalnie automaty do gier hazardowych.

17 marca, kryminalni w wyniku przeprowadzonych czynności kontrolnych wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w jednym z lokali na terenie Dąbrowy Tarnowskiej, zabezpieczyli trzy automaty do gier hazardowych. Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, dla których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Zarekwirowane urządzenia trafiły do depozytu funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie. Jest to kolejne zatrzymanie automatów do gier hazardowych w powiecie. W wyniku zakrojonych działań w 2018 roku na terenie Dąbrowy Tarnowskiej do chwili obecnej zatrzymano 18 sztuk takich automatów.

Nowelizacja Ustawy o grach hazardowych, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku, zarówno właścicielowi nielegalnego procederu, jak również właścicielowi, który wynajął lokal, grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A