Biało-Niebieski Mikołaj odwiedził Azyl
access_time 2017-12-15 06:59:00
Biało-Niebieski Mikołaj to wspaniała inicjatywa kibiców Unii Tarnów z Ultras Jaskółki. Jej tegorocznym efektem, zakup dla Azylu 100 metrów wzmocnionej siatki na budowę nowego wybiegu na oraz całe mnóstwo prezentów dla psiaków i kociaków: obroże, smycze, zabawki, miski, drapaki i wiele innych. Ponadto tego dni psiaki miały także wyjątkowo dużo ruchu, bowiem kibice zabrali je na długie spacery.

Akcja Ultras Jaskółki realizowana była już po raz trzeci, natomiast po raz pierwszy Biało-Niebieski Mikołaj odwiedził Azyl. –W imieniu wszystkich naszych podopiecznych bardzo dziękujemy za inicjatywę, przekazane prezenty oraz wspólnie spędzony czas, który był bezcenny! Cieszymy się, że Azyl zyskał nowych przyjaciół – mówi Adrian Starzyk, kierownik Azylu.

Magdalena Nowak z Ultras Jaskółki, organizatora Biało-Niebieskiego Mikołaja podkreśla, że zwierzaki z azylu szczególnie potrzebują uwagi, czułości, pomocy i wsparcia, stąd decyzja, by Biało-Niebieski Mikołaj wspomógł właśnie je.

Przypomnijmy, że środki na zakup siatki i podarków pochodził z licytacji sportowych gadżetów na Facebooku, akcja prowadzona była też w szkołach.

- Mamy nadzieję, że to nie ostatnia wizyta kibiców u nas. Wspólny spacer z psiakami pokazał, że zwierzakom warto poświęcić chwilę wolnego czasu oraz podarować trochę zainteresowania i miłości – mówi Adrian Starzyk.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A