Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu już od jutra
access_time 2017-10-30 05:46:00
31 października i 1 listopada na wybranych ulicach w rejonie tarnowskich cmentarzy komunalnych i parafialnych wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, związane z dniem Wszystkich Świętych - przypomina tarnowski magistrat.

- W tych dniach ruch pieszych i samochodów będzie większy niż zwykle. Prosimy kierowców o przestrzeganie ograniczeń, do pieszych apelujemy o ostrożność – mówi Bogusław Skórski z tarnowskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Zarząd Dróg Komunalnych i Transportu informuje również, że w rejonie cmentarzy wyznaczone zostaną dodatkowe miejsca postojowe oraz miejsca z zakazem zatrzymywania się i postoju, a na niektórych ulicach dwukierunkowych wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu.

Pojawią się również zakazy ruchu i zakazy wjazdu, nie dotyczące autobusów komunikacji publicznej, taksówek i mieszkańców zamkniętych odcinków ulic. Dojazdy do cmentarzy zostaną oznakowane. Ruchem będą kierować policjanci i strażnicy miejscy, pracownicy ZDiK - u apelują do kierowców i do pieszych o stosowanie się do ich poleceń.

 

Komentarze...