Próbna matura z chemii w PWSZ
access_time 2017-10-26 05:52:00
Zakład Chemii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie przygotował bardzo ciekawą propozycję dla uczniów, którzy planują zdawanie matury z chemii. Wszyscy chętni będą mogli za darmo wziąć udział w próbnym egzaminie z tego przedmiotu. To doskonała szansa, by sprawdzić się, wyciągnąć wnioski i do "prawdziwej" matury podejść z większym spokojem.

- Serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych do wzięcia udziału w pierwszej maturze próbnej z chemii  z Zakładem Chemii PWSZ w Tarnowie. Odbędzie się ona u nas w Uczelni, w sobotę, 3 lutego 2018 r. - zapowiada dr Krzysztof Kleszcz, kierownik Zakładu Chemii PWSZ.

Uczestnicy na rozwiązanie 30 zadań przygotowanych przez nauczycieli akademickich Zakładu Chemii będą mieli trzy godziny.

- Wszystkich chętni proszeni są o przyniesienie legitymacji szkolnej, przyborów do pisania (długopis z niebieskim lub czarnym tuszem) oraz kalkulatora, przy czym nie może być to urządzenie wielofunkcyjne typu telefon komórkowy, czy tablet - dodaje dr Kleszcz.

Wyniki egzaminu (zakodowane) zostaną opublikowane w formie elektronicznej.

Każdy uczeń musi samodzielnie dokonać rejestracji. Można jej dokonać w terminie od 15 do 29 stycznia 2018 r. na stronie Zakładu Chemii.

- Dla pięciu procent uczestników, którzy osiągną najlepszy wynik przygotowaliśmy zaproszenie do Naukowego Koła Chemików OZON na  “Spotkania z ciekawą chemią” - kończy dr Kleszcz.

Ilość miejsc ograniczona.

Komentarze...