Kryta Pływalnia w Dąbrowie Tarnowskiej wznowiła pracę po przerwie technologicznej
access_time 2017-09-15 09:30:00
Kompleks Rekreacyjno-Sportowy GOSiR zaprasza po przerwie technologicznej do odwiedzenia swojej siedziby i skorzystania z nowej oferty programowej.

Od poniedziałku 11 września wznowiła pracę Kryta Pływania w Dąbrowie Tarnowskiej po trwającej dwa tygodnie, dorocznej przerwie technologicznej.

Dąbrowska pływalnia jest czynna 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godz od 8:00 do 22:00, w soboty od 9:00 do 22:00, a w niedzielę od 10:00 do 22:00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pływania do odwiedzenia naszych obiektów sportowo – rekreacyjnych. Przypominamy jednocześnie, że do Państwa dyspozycji są: basen sportowy z reflektorami podwodnymi, basen rekreacyjny – rehabilitacyjny – z reflektorami podwodnymi, 60 m zjeżdżalnia, wodne gejzery oraz sauna.

Na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego działa Profesjonalna Szkoła Tańca Malevo Dance Studio. Szkoła w swojej ofercie proponuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych solo lub w parach.Dla dzieci będą to zajęcia z baletu i rytmiki z elementami akrobatyki prowadzone m.in. przy drążku baletowym oraz muzyce na żywo – pianino/keyboard z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych. Umuzykalnienie z nauką śpiewu, zajęcia prowadzone z wykorzystaniem instrumentów: pianino/keyboard, skrzypce, gitara, ukulele, instrumentarium orffa, oraz BUM BUM RURKI.W akademii tańca dzieci naucza się tańca towarzyskiego i użytkowego, oraz latino.

Komentarze...