Panie z Radgoszczy docenione
access_time 2017-03-12 07:35:00
Tradycji stało się zadość. Reprezentantki instytucji życia publicznego oraz aktywistki społeczności lokalnej uczestniczyły w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet. Uroczystość w radgoskim żłobku została przygotowana przez pracowników Urzędu Gminy i Gminnego Zakładu Komunalnego. Na sali zgromadziło się ok. 140 osób. Panie otrzymały życzenia od wójta gminy Radgoszcz Marka Lupy, a także wicestarosty dąbrowskiego Marka Kopii.

- Szanowne i nieocenione panie, które są obecne razem z nami, ale i te, które w tej chwili wypełniają inne obowiązki. Proszę przyjąć najlepsze życzenia w tym szczególnym dniu. Niech każda chwila w waszym życiu będzie radosna - życzył wójt Marek Lupa. Życzenia od Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej przekazał wicestarosta Marek Kopia. - Gratuluję organizatorom. Z roku na rok frekwencja jest coraz większa - zauważył Marek Kopia. - Cieszę się, że nasi panowie potrafią godnie przygotować i uczcić Dzień Kobiet - dodał wójt.

Po życzeniach przyszła pora na wręczenie symbolicznych upominków, czyli kwiatów. Nie zabrakło też okolicznościowego tortu i posiłku przygotowanego przez Gospodę Szlachecką z Niedomic. Uczestniczki spotkania usłyszały życzenia od właściciela i szefa kuchni, który podzielił się z paniami również żartem.

- Panowie, dziękujemy, że w Dniu Kobiet dbacie o nas na każdym kroku i jednocześnie mamy małą prośbę. Czyńcie to każdego dnia przez cały rok - przypomniała Maria Gmyr.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A