Zabawna komedia Teatru Capitol na deskach sceny CSM
access_time 2016-12-15 08:00:00
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl „Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” w wykonaniu Teatru Capitol z Warszawy.

Teatralna propozycja nie do odrzucenia dla wielbicieli czarnej komedii. Splot zaskakujących zdarzeń bawi, intryguje, zaskakuje. A wszystko za sprawą pewnej tajemniczej Panny Flint, od której zaczyna się wielki przekręt finansowy. Czy nasi bohaterowie znajdą sposób na przekręt doskonały?

Obsada: Katarzyna Kwiatkowska, Jacek Kopczyński, Michał Piela, Bogdan Kalus ,Dorota Nowakowska, Maja Bohosiewicz.

„Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint?

Błyskotliwe żarty, nagłe zwroty akcji, humor i dowcip w wykonaniu lubianych aktorów i pewnej tajemniczej Panny Flint, od której zaczyna się wielki przekręt finansowy. 

Polską prapremierę komedii autorstwa mistrzów gatunku: Donalda Churchilla i Petera Yeldmana wyreżyserował Andrzej Rozhin. W spektaklu występują aktorzy znani szersze publiczności z takich seriali jak "Ranczo", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość". Scenografię zaprojektowała Dorota Banasik, a kostiumy są autorstwa Doroty Roqueplo. 

Światowa premiera klasycznej wersji komedii odbyła się w Theatre Royal Windsor w 1984 roku i od tego czasu praktycznie nie schodzi z afisza. Ogromny sukces spektaklu zaowocował tłumaczeniem tekstu na 15 języków. Pomimo upływu czasu temat przekrętów jest wciąż aktualny. Na pierwszych stronach gazet jest coraz więcej nagłówków o aferach i malwersacjach finansowych z politykami, urzędnikami i celebrytami w rolach głównych. Podobnie jest w naszym przedstawieniu.

  • Reżyseria: Andrzej Rozhin
  • Przekład: Klaudyna Rozhin
  • Scenografia: Dorota Banasik
  • Kostiumy: Dorota Roqueplo
  • Teksty piosenek: Michał Wojnarowski
  • Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Partnerem Strategicznym spektaklu jest GRUPA AZOTY

Centrum Sztuki Mościce, 28 grudnia 2016 r. godz. 17.00, Cena biletu: 60 zł normalny. 50 zł ulgowy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A