Językami ludzi i Aniołów – kolędowanie z Gos.pl
access_time 2016-12-16 08:00:00
Kolędy i pastorałki znane w Polsce i na świecie wykona Tarnowski Chór Gos.pl w czasie dwóch bożonarodzeniowych koncertów w Tarnowie. Odbędą się one we wtorek, 27 grudnia o godz. 17.00 i 19.00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego.

– Będą to koncerty dobroczynne – zapowiada Krzysztof Drwal, prezes zarządu Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Dochód zostanie przeznaczony na działalność Przedszkola „Mały Książę” w Tarnowie dla dzieci z autyzmem.

- Koncerty świąteczne są dla nas zawsze szczególnie ważne i zawsze staramy się przygotować je w wyjątkowy sposób, żeby z roku na rok, zaskakiwać czymś nowym – zapowiada Katarzyna Kalita z Tarnowskiego Chóru Gos.pl.

Stąd tegoroczne koncerty zatytułowano „Językami ludzi i Aniołów”. – Wykonamy kolędy i pastorałki w kilku językach. Zaśpiewamy po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, a nawet w języku esperanto.

Na koncertach nie zabraknie także kolęd w języku polskim wzbogaconych ulubionymi utworami gospel. Ciepła atmosfera koncertu oraz wyjątkowy charakter przygotowanego programu z pewnością dostarczą słuchaczom niezapomnianych wrażeń. - My już nie możemy się doczekać! – mówią chórzyści.

Bilety w cenie 20 zł są w sprzedaży w siedzibie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, ul. Jana Kochanowskiego 30 (II piętro) oraz w kasie Teatru.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A