Tarnów przyjazny dzieciom? Udowodnij to i wygraj nagrody!
access_time 2016-09-16 08:00:00
Najpopularniejszy portal o rodzinnym podróżowaniu – dzieckowpodrozy.pl wspólnie z czytelnikami przygotowuje listę miejscowości najbardziej przyjaznych dzieciom. Nieważne, czy Twoje miasto jest duże czy małe, jeśli jest atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, koniecznie o tym napisz i zgarnij atrakcyjne nagrody.

- Podróże z dzieckiem to nie tylko dalekie wojaże, ale również ciekawe, rodzinne spędzanie czasu w miejscu zamieszkania. Czasami okazuje się, że zwiedziliśmy już bardzo wiele miejsc, a nie znamy dobrze okolicy, w której mieszkamy. Poprzez akcję "Miasto przyjazne dzieciom" chcemy promować rodzinne odkrywanie naszego najbliższego otoczenia – komentuje Wojciech Kreft – przedstawiciel Dzieckowpodrozy.pl.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu inni rodzice będą wiedzieć, gdzie iść na spacer z dzieckiem, jakie place zabaw polecacie i jakie atrakcje czekają na nich w Waszym mieście. Polecając ciekawe rodzinne miejsca, macie szansę na równie ciekawe nagrody: zestawy klocków LEGO, bilety i vouchery na atrakcje dla dzieci czy płyty DVD z bajkami.

Ranking miejscowości przyjaznych dzieciom to też wyjątkowa szansa na promocję miasta. Portal Dzieckowpodrozy.pl w ostatnim miesiącu odwiedziło 200 000 osób szukających inspiracji na małe i duże podróże z dzieckiem. Pokażmy, że Tarnów jest atrakcyjny i zaprośmy rodziny z dziećmi do odkrywania naszego miasta.

Poza miejscem w Rankingu, najciekawsze miejscowości mogą liczyć na prezentację w e-Magazynie Dzieckowpodrozy.pl. Szczegóły www.dzieckowpodrozy.pl oraz na https://www.facebook.com/DzieckoWPodrozy/.

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 15 września.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A