Rajdowe emocje i zabytkowe pojazdy
access_time 2016-08-01 08:00:00
Automobilklub Tarnowski będzie gospodarzem siódmej rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Wspólnie z organizatorami i sponsorami imprezy zapraszamy wszystkich kibiców i pasjonatów zabytkowej motoryzacji do kibicowania w zmaganiach zawodników.

Rajd odbędzie się w dniach od 4 do 7 sierpnia 2016r. Zmagania zawodników rozpoczną się w piątek rano. Pierwszy dzień rajdu to przejazd ulicami naszego miasta, a następnie widokowa trasa wokół Jeziora Rożnowskiego. Podczas przejazdu wyznaczoną trasą na zawodników czeka 5 prób sportowych. Pierwsza z nich planowana jest na zamkniętym torze MOTODROM w Zbylitowskiej Górze.

Drugi dzień rajdu czyli sobota to przejazd zawodników do Wojnicza, Zakliczyna i Tuchowa. Gminy te i miasta czynnie włączyły się w organizację tej imprezy. W poszczególnych miejscach planujemy przeprowadzenie pokazu samochodów, konkursy wiedzy motoryzacyjnej oraz dodatkowe próby sportowe.

Po powrocie do bazy rajdu (Hotel Tarnovia), gdzie będzie meta rajdu, w godzinach popołudniowych i wieczornych nastąpi ogłoszenie wyników rajdu oraz bal komandora.

- Na liście startowej mamy już ponad 10 załóg z całej Polski. Mamy nadzieję, że lista ta z każdym dniem będzie dynamicznie się powiększać. Liczymy na to, że będziemy mogli podziwiać w akcji unikalne auta historyczne począwszy od profesjonalnie przygotowanych polskich konstrukcji po ciekawe i rzadko spotykane obecnie już auta jak Saab 96, Saab Sonett, Porsche 911 i inne - mówią organizatorzy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników do wzięcia udziału w VII rundzie MPPZ a kibiców zapraszamy na trasy rajdu w celu gorącego dopingu dla wspaniałych zawodników.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A