Zamknięcie wolańskiej ulicy Poludniowej
access_time 2016-07-14 11:27:00
W związku z modernizacją linii kolejowej E30 mieszkańców gminy Tarnów czekają kolejne utrudnienia. Od godziny 16:00 w piątek 15 lipca aż do niedzieli 17 lipca zamknięty będzie odcinek ulicy tzw. Południowej w Woli Rzędzińskiej od drogi powiatowej do skrzyżowania z tarnowską ul. Heleny Marusarz.

Powodem zamknięcia jest konieczność przebudowy kolizji z istniejącą kanalizacją sanitarną. Jak zapewnia wykonawca modernizacja linii kolejowej – firma Intercor, głęboki wykop i konieczność zapewnienia przepływu istniejącej kanalizacji sanitarnej nie pozwalają na wykonanie prac etapami z zapewnieniem ruchu po tym odcinku drogi, dlatego konieczne jest jej krótkotrwałe zamknięcie.

Mieszkańcy Woli Rzędzińskiej, którzy w weekend zechcą z ulicy Południowej dostać się na drogę 1371K łączącą Wolę Rzędzińską z Tarnowem będą musieli skorzystać objazdu przez tarnowskie ulice - Heleny Marusarz i Wiadukt albo z tymczasowego przejazdu w okolicy budowanego wiaduktu przy drodze powiatowej 1376K łączącej Wolę Rzędzińską z Ładną.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A