Darmowe badania niemowląt i dzieci
access_time 2016-06-10 08:00:00
Komputerowe badanie stóp, ocena postawy ciała, porady fizjoterapeutyczne, konsultacje logopedyczne i porady dietetyka – przygotował Zespół Przychodni Specjalistycznych dla najmłodszych pacjentów, którzy w sobotę i niedzielę między godziną 14 a 18 odwiedzą Gemini Park Tarnów. Z badań i porad będzie można skorzystać za darmo, bez rejestracji i długiego oczekiwania w kolejkach.

- Im wcześniej wady postawy zostaną wychwycone, tym szybciej i skuteczniej przebiega proces rehabilitacji – zachęca Joanna Markucka z Przychodni Rehabilitacyjnej ZPS. Największa przychodnia w mieście na co dzień jako jedyna w Tarnowie wykonuje świadczenia z zakresu rehabilitacji niemowląt. Z oferty skorzystać mogą także dzieci i młodzież. Doświadczony zespół terapeutów oferuje terapię w przypadku m.in.: wcześniactwa, wad postawy, zespołów obniżonego lub wzmożonego napięcia mięśniowego, skoliozy czy mózgowego porażenia dziecięcego.

Zabiegi umawiać można telefonicznie pod nr 14 63 24 225, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 18.

Zaplanowana na najbliższy weekend akcja to już kolejna tego akcja w ostatnim czasie. Niedawno fizjoterapeuci ZPS w Tarnowie odwiedzili podopiecznych Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Tarnowie. Dwugodzinne spotkanie poświęcone było profilaktyce zdrowego kręgosłupa. Uczestnicy, czyli dzieci w wieku 10-14 lat najpierw wysłuchali wykładu, a później była okazja, by przekonać się w praktyce na czym polegają omawiane ćwiczenia.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A