II Tarnowski Weekend Fotografii
access_time 2016-03-23 07:20:00
Jeśli pasjonujesz się fotografią, amatorsko lub profesjonalnie zajmujesz się tą dziedziną, posiadasz ciekawe zdjęcia i chciałbyś zorganizować wystawę – ta propozycja jest dla ciebie! Do udziału w II Tarnowskim Weekendzie Fotografii zachęca Kraków Photo Fringe. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych w tej sprawie zaplanowano 23 marca o godz. 17 w BWA.

II Tarnowski Weekend Fotografii odbędzie się w ramach Kraków Photo Fringe i będzie towarzyszyć Miesiącowi Fotografii w Krakowie (12 maja – 12 czerwca). Podczas imprezy w Tarnowie miłośnicy fotografii będą mieli okazję zaprezentować swoją twórczość, np. przygotowując wystawę prac własnego autorstwa. Zaproszenie do organizacji wydarzenia skierowane jest zarówno do osób indywidualnych, jak również do stowarzyszeń i instytucji.

Gościem otwartego spotkania w BWA będzie przedstawiciel Kraków Photo Fringe, który przedstawi ideę przedsięwzięcia i wytłumaczy, jak można pomóc w organizacji imprezy. Warunkiem udziału w II Tarnowskim Weekendzie Fotografii jest złożenie formularza zgłoszeniowego. Nabór projektów fotograficznych potrwa do 3 kwietnia.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania dostępne tutaj.

Komentarze...