Jakie piwo do Ciebie pasuje? KONKURS!
access_time 2019-02-16 08:00:00
Pan IPAni, American Beauty, Blackcyl, Piece Of Cake, Ragnar a może Idiota? Które z piw produkowanych przez tarnowski browar "Trzech Kumpli" najbardziej do Ciebie pasuje i dlaczego?

Kufel mocnego piwa wzmacnia serce i chroni przed chorobami układu krążenia, gorzkie ciemne zapobiega niedoborom żelaza, niefiltrowane ma sporo witamin, a jasny pils dobrze nawadnia organizm. Badania potwierdzają - piwo jest zdrowe. Jednak tylko pod warunkiem, że docenimy mądrość Pitagorasa: „nic w nadmiarze”. Wspólnie z browarem "Trzech Kumpli" przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy torby "z zawartością".

Aby zdobyć jedną z nich, napisz w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage'u​, jaki typ piwa produkcji "Trzech Kumpli" najbardziej do Ciebie pasuje i dlaczego właśnie ten? Wszystkie piwa i ich opisy znajdziecie na stronie www.trzechkumpli.pl. Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Jeśli nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl, w temacie wiadomości wpisz "Trzech Kumpli".

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do czwartku, 21 lutego, do godziny 12:00.

Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej mailowo lub w wiadomości prywatnej na Facebook.

 

Rozmowę z twórcami browaru "Trzech Kumpli" przeczytacie tutaj.

Komentarze...