Polecane
W Tarnowie rośnie liczba samochodów. Jakie marki są najpopularniejsze?

2020-01-29 Wiadomości

W Tarnowie lawinowo rośnie liczba zarejestrowanych samochodów. W ubiegłym roku przybyło ich ponad 2 500, z czego ponad 1 700 stanowiły samochody osobowe. Według stanu na ostatni dzień minionego roku w naszym mieście zarejestrowanych było 79 437 pojazdów. Które marki cieszą się największym zainteresowaniem?

Kolejne odejście z Grupy Azoty Tarnów. Tym razem z drużyną pożegnał się jej kapitan

2020-01-29 Sport

Po pięciu latach gry z barwami Grupy Azoty Tarnów żegna się Łukasz Nowak. Dotychczasowy kapitan zespołu przechodzi do Stali Mielec. To nie koniec zmian w tarnowskim SPR-ze. Ekipę Marcina Markuszewskiego wzmocni pochodzący z Chorwacji prawy rozgrywający Nikola Kedzo.

Czwarta kolejka futsalu i pierwszy remis

2020-01-29 Sport

Tylko trzy z czterech zaplanowanych na poniedziałek pojedynków rozegrały w czwartej kolejce drużyny występujące w ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu. Spotkanie Sportmossimo.pl Grabówka – Zakłady Mechaniczne zostało przełożone na inny termin ze względu na udział obu drużyn w turnieju w Limanowej.

Otwarto koperty na wykonanie projektu mostu w Ostrowie

2020-01-29 Wiadomości

Starostwo powiatowe w Tarnowie otworzyło koperty z ofertami na wykonanie projektu przebudowy mostu w Ostrowie. O zamówienie walczy pięć firm, przy czym najtańszą propozycję złożyła wrocławska firma Fasys Mosty.

Kredyt gotówkowy – który bank ma najlepszą ofertę?

2020-01-29 Art. sponsorowany

Statystyki Biura Informacji Kredytowej wskazują, że Polacy coraz chętniej się zadłużają – korzystają z ofert banków i firm z sektora pozabankowego, a suma zobowiązań rośnie. Potrzebujesz gotówki na dowolny cel? Sprawdź propozycje dostępne na polskim rynku. Który bank ma obecnie najlepszą ofertę? Na jakie czynniki należy zwrócić uwagę zaciągając kredyt gotówkowy?

Prezes Tarnowskiego Klastra Przemysłowego podsumował miniony rok

2020-01-29 Wiadomości

Sprzedane inwestorom nieruchomości, działka zakupiona przez klaster, przeniesienie praw wieczystego użytkowania i praw własności na firmy działające już w Strefie Aktywności Gospodarczej „Mechaniczne”, wynajem powierzchni biurowych, usługowych i produkcyjnych, a także inwestycje mające poprawić komfort przedsiębiorców – tak przedstawia ubiegłoroczną działalność Tarnowskiego Klastra Przemysłowego, kierujący spółką prezes Robert Wardzała.

Damian Misiewicz odszedł z drużyny szczypiornistów Grupy Azoty Tarnów

2020-01-29 Sport

Za porozumieniem stron rozwiązana została umowa pomiędzy Grupą Azoty Tarnów i Damianem Misiewiczem. Prawoskrzydłowy przyszedł do Tarnowa w sierpniu 2015 roku z AZS Czuwaj Przemyśl.

Dzień Babci i Dziadka w tarnowskim ZUS-ie

2020-01-28 Wiadomości

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, tarnowski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na konsultacje z ekspertami. Odbędą się one już jutro (29 stycznia) o godzinie 10. - Porozmawiamy o bezpieczeństwie, zdrowiu i ciekawych sposobach na spędzenie wolnego czasu. - zachęcają organizatorzy.