Polecane
Grupa Azoty Unia Tarnów traci czołowego zawodnika. Odchodzi Rennosuke Tokuda

2022-01-26 Sport

Rennosuke Tokuda rozstaje się z Grupą Azoty Unią Tarnów. Japończyk otrzymał propozycję gry w niemieckiej Bundeslidze i już wkrótce zostanie zawodnikiem TuS N-Lübbecke.

Temat leczenia niepłodności podzieli radnych? Na czwartkowej sesji dyskusja o in vitro i naprotechnologii

2022-01-26 Wiadomości

W czwartek radni będą dyskutować m.in. o tym, czy in vitro będzie dotowane z budżetu Tarnowa Projekt zakłada finansowe wsparcie dla nawet 180 par.

Tłoku w autobusach nie było, a miasto zaoszczędziło. Ciepiela: mniejsza liczba kursów okazała się w zupełności wystarczająca

2022-01-26 Wiadomości

Styczniowe zmiany w rozkładach jazdy MPK przyniosły miastu wymierne oszczędności, a zmniejszenie liczby kursów nie przełożyło się na zatłoczenie autobusów - tak wynika z przedstawionych przez tarnowski magistrat analiz. Od 1 lutego wraca standardowy rozkład jazdy.

Sekretarz stanu w MON Marcin Ociepa wizytował szkołę w Wojniczu

2022-01-26 Wiadomości

Wiceminister Obrony Narodowej Marcin Ociepa odwiedził we wtorek Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu. Wizyta miała związek ze staraniami placówki, by tamtejsza klasa o profilu wojskowym została objęta patronatem MON.

Koronawirus w drużynie tarnowskich siatkarek. Najbliższe mecze odwołane

2022-01-25 Wiadomości

Zaplanowany na środę mecz 1/8 finału Roleski Grupy Azoty PWSZ - Grot Budowlani Łódź nie zostanie rozegrany. Powodem jest koronawirus w ekipie tarnowskich siatkarek. Z tej samej przyczyny nie odbędzie się sobotnie spotkanie z ITA Tools Stalą Mielec.

Od wtorku kwarantanna zostaje skrócona do siedmiu dni. Powód? Ewolucja wirusa

2022-01-25 Wiadomości

We wtorek wchodzi w życie rozporządzenie skracające z dziesięciu do siedmiu dni czas odbywania kwarantanny dla osób narażonych na zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

ZPS rusza z akcją profilaktyczną "Kalendarz Zdrowia"

2022-01-25 Wiadomości

Zespół Przychodni Specjalistycznych rozpoczyna akcję profilaktyczną, która ma zachęcić do dbania o zdrowie w każdym wieku. "Kalendarz Zdrowia ZPS" to okazja, aby za darmo i bez skierowania skorzystać z szeregu badań diagnostycznych i konsultacji ze specjalistami oraz wziąć udział w warsztatach.

Patyczki zapachowe – jak mogą odmienić Twój dom?

2022-01-25 Art. sponsorowany

Dyfuzory zapachowe to produkty, które na stałe zagościły w naszym otoczeniu. I trudno się dziwić, ponieważ jest to praktyczny i łatwy sposób na zapewnienie sobie pięknego zapachu w pomieszczeniu. Te w formie patyczków nie tylko gwarantują przyjemny aromat, ale także służą jako wyjątkowa ozdoba wnętrza. Nie może ich zatem zabraknąć również w Twoim domu!