Polecane
Olbrzymie pieniądze unijne dla Tarnowa

2017-11-23 Wiadomości

Ponad 200 milionów złotych z funduszy unijnych zyskał Tarnów na inwestycje, zapisane w projekcie budżetu na przyszły rok lub planowane w najbliższych latach. Miasto podsumowało swoje osiągnięcia w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych.

Historyczne punkty dla beniaminka

2017-11-22 Sport

Mistrzowie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport z sezonu 2016/2017, czyli Lumaro Elbud, przed piątą serią spotkań mieli aż dwa spotkania zaległe do rozegrania. Jednym z nich była konfrontacja na szczycie ligowej tabeli, gdyż po drugiej stronie meldowała się drużyna Sportmossimo.pl Grabówka.

W sklepach coraz drożej, czyli co w prasie piszczy

2017-11-22 Wiadomości

Nocą nie kupimy alkoholu? Miska zupy dla każdego. Dodatkowe pieniądze dla małopolskich szpitali, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.

Bezpłatne warsztaty i szkolenia - nie czekaj!

2017-11-23 Wiadomości

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI po raz siódmy i ostatni zaprasza do wzięcia udziału w projekcie stażowym realizowanym na terenie Tarnowa, powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Prowadzimy nabór do projektu Młodzi Proaktywni, objętego Patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Udział jest bezpłatny!

Po zdrowie do... Hotelu Tarnovia

2017-11-22 Wiadomości

Medycyna, edukacja, ale też dobra zabawa. Wiele wymiarów będą mieć II Targi Mama i Dziecko, które zaplanowano 26 listopada w hotelu Tarnovia. Centrum Zdrowia Tuchów - Dąbrowa Tarnowska jest ponownie partnerem medycznym imprezy.

Teatralne propozycje na wieczór andrzejkowy

2017-11-23 Kultura

Muzycznie, intrygująco i kabaretowo zapowiada się najbliższy, andrzejkowy weekend listopada, w tarnowskim teatrze. Proponujemy "Disco Solski", "Ikebanę" oraz "Impro Krk" w wyjątkowych cenach.

Festiwal Tańca Towarzyskiego "eMiKa 2017"

2017-11-22 Kultura

W pierwszy weekend grudnia tj 2-3 grudzień w Tarnowie na hali widowiskowo- sportowej przy ul. Gumniskiej 28 odbędzie się Festiwal Tańca Towarzyskiego „eMiKa2017”.

Państwowa Agencja Atomistyki uspokaja: Brak obecności rutenu-106 w Polsce

2017-11-21 Wiadomości

W związku z pojawiającymi się informacjami medialnymi o potwierdzeniu pochodzenia izotopu rutenu-106, Państwowa Agencja Atomistyki informuje, że nad Polską na przełomie września i października wykryto krótkookresowo bardzo niewielkie stężenie tego izotopu.