Polecane
Klasyka w Parku. W niedzielę koncert Dobosz Trio

2018-08-18 Kultura

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza kolejną odsłonę sierpniowych koncertów muzyki kameralnej "Klasyka w Parku". Tym razem w urokliwym plenerze przed siedzibą BWA usłyszymy Dobosz Trio. Wstęp oczywiście wolny.

Wyruszyła 36. tarnowska pielgrzymka na Jasną Górę

2018-08-17 Wiadomości

Na Jasną Górę wyruszyła 36. Piesza Pielgrzymka Tarnowska. Przez dziewięć dni ponad siedem tysięcy pielgrzymów przemierzy łącznie ponad 200 kilometrów. Każdego dnia pątnicy będą pokonywać od 20 do 40 kilometrów.

Koncerty Finałowe Letniej Akademii Muzyki Festiwalu EMANACJE!

2018-08-17 Kultura

Najbliższy weekend, począwszy od piątku, stanowić będzie kwintesencję idei Festiwalu EMANACJE. Przekrój repertuarowy, uznani mistrzowie oraz utalentowani młodzi wykonawcy, eksperymentalne przedsięwzięcia muzyczne w pięknych lokalizacjach - to oferta dla melomanów na najbliższe dni.

Pomysł na weekend

2018-08-17 Wiadomości

Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście i okolicach? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

W kominiarce i z atrapą broni napadł na sklep

2018-08-17 Kronika 112

To był rozbój w biały dzień. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za napad na sklep w gminie Gromnik.

Błędy przy montażu dachu Hali Jaskółka. Będzie opóźnienie w remoncie

2018-08-17 Wiadomości

Są wyniki ekspertyzy dachu Hali Jaskółka. Opóźnienie w budowie i wzrost kosztów są konsekwencją błędów przy montażu dachu.

Będzie rondo na Wojska Polskiego

2018-08-17 Wiadomości

Mieszkańcy tarnowskich osiedli, korzystający z dojazdu do centrum przez ulicę Wojska Polskiego, będą mieli ułatwione zadanie – do końca tego roku ma zostać przebudowane skrzyżowanie tej ulicy ze Starodąbrowską. Powstanie tam rondo.

Kabaret Jurki w Tarnowie. Obserwuj nas! Wkrótce ogłosimy konkurs!

2018-08-17 Rozrywka

W sobotę, 29 września o godz. 20:00 w tarnowskim Kinie Marzenie wystąpi kabaret Jurki z nowym programem "Last minute". Obserwuj nasz portal. Wkrótce ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie pięć podwójnych zaproszeń!