Z tej kategorii
Olbrzymie pieniądze unijne dla Tarnowa

2017-11-23 Wiadomości

Ponad 200 milionów złotych z funduszy unijnych zyskał Tarnów na inwestycje, zapisane w projekcie budżetu na przyszły rok lub planowane w najbliższych latach. Miasto podsumowało swoje osiągnięcia w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych.

W sklepach coraz drożej, czyli co w prasie piszczy

2017-11-22 Wiadomości

Nocą nie kupimy alkoholu? Miska zupy dla każdego. Dodatkowe pieniądze dla małopolskich szpitali, czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.

Bezpłatne warsztaty i szkolenia - nie czekaj!

2017-11-23 Wiadomości

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI po raz siódmy i ostatni zaprasza do wzięcia udziału w projekcie stażowym realizowanym na terenie Tarnowa, powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Prowadzimy nabór do projektu Młodzi Proaktywni, objętego Patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Udział jest bezpłatny!

Po zdrowie do... Hotelu Tarnovia

2017-11-22 Wiadomości

Medycyna, edukacja, ale też dobra zabawa. Wiele wymiarów będą mieć II Targi Mama i Dziecko, które zaplanowano 26 listopada w hotelu Tarnovia. Centrum Zdrowia Tuchów - Dąbrowa Tarnowska jest ponownie partnerem medycznym imprezy.

Państwowa Agencja Atomistyki uspokaja: Brak obecności rutenu-106 w Polsce

2017-11-21 Wiadomości

W związku z pojawiającymi się informacjami medialnymi o potwierdzeniu pochodzenia izotopu rutenu-106, Państwowa Agencja Atomistyki informuje, że nad Polską na przełomie września i października wykryto krótkookresowo bardzo niewielkie stężenie tego izotopu.

Ostatnie remonty przed zimą

2017-11-23 Wiadomości

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie przekazał kolejne place budowy wykonawcom. Prace prowadzone są obecnie na ul. Mehoffera, przy ul. Lelewela, Sadowej, a także przy ul. Sióstr Czerneckich i Olszewskiego. Koszt inwestycji to ponad 170 tys. złotych.

Więźniowie będą pracować dla miasta

2017-11-21 Wiadomości

Blisko 80 osób – osadzonych w Zakładzie Karnym w Tarnowie – Mościcach i w Zakładzie Karnym w Tarnowie oraz skazanych przez sąd na karę ograniczenia wolności będzie w 2018 roku wykonywać nieodpłatne prace społecznie użyteczne na rzecz tarnowskiego samorządu.

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

2017-11-20 Wiadomości

W trzeci weekend listopada, jak co roku, obchodziliśmy Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. W organizowanych z tej okazji uroczystościach 19 listopada 2017 r. w Zabawie k. Tarnowa wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.