Śladami Tonyego Halika - Szymon Stawski
access_time 2015-04-16 10:13:46
Tym razem bohaterem cyklu "Za horyzont domu" który odbędzie się w najbliższy piątek 17 kwietnia, będzie Szymon Stawski, podróżnikiem, fotografem, operatorem a od niedawna także i reżyserem. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii i projekcja filmu pt."Pachamama".
Szymon (Stafa) Stawski - Śmiało mogę powiedzieć o sobie że jestem podróżnikiem, fotografem, operatorem a od niedawna także i reżyserem. Po półrocznym pobycie w fińskiej Laponii już jako absolwent studiów o profilu turystyczno - geograficznym, uświadomiłem sobie, że podróż jest moją największą pasją. Od ponad dziesięciu lat ciągle w trasie, planuję coraz to nowe wyprawy. Realizując wszystkie swoje podróże przekroczyłem 90 granic, państw rozlokowanych na 6 kontynentach. Jestem pomysłodawcą i organizatorem wyprawy Cinemaya Panamericana, której owocem jest mój filmowy debiut "Pachamama". Więcej informacji znajdziesz tutaj Spotkanie odbędzie się w Antresoli Centrum Sztuki Mościce, w piątek, 17 kwietnia o godz. 19. Bilety: 10 zł
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na spotkanie z Szymonem Stawskim. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówki. W temacie wiadomości należy wpisać: "Śladami Tonyego Halika - Szymon Stawski".
Komentarze...