Wanna Archimedesa w CSM (KONKURS)
access_time 2015-09-24 12:08:00
W piatek, 25 września o godz. 18, w Centrum Sztuki Mościce, odbędzie się musical dla dzieci pt. "Wanna Archimedesa". W roli głównej wystapi Krzysztof Tyniec, który zagra Profesora Rozumnego.
Data: Piątek, 25 września o godz. 18:00 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce Cena: 20 zł dziecko, 30 zł rodzic/opiekun Profesor Rozumny - w tej roli wystąpi znakomity aktor, znany z filmów oraz programów telewizyjnych KRZYSZTOF TYNIEC - wprowadza swoich uczniów w fantastyczny świat odkryć i wynalazków. Tylko profesor nie waha się zanurkować w WANNIE, aby poznać głębiej prawo ARCHIMEDESA i stwierdzić, że ciało zanurzone w wannie może przepłynąć przez ocean na pokładzie słynnej SANTA MARII, aby razem z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę, poddać się silnemu przyciąganiu ziemskiemu CIOTKI GRAWITACJI, ulec czarowi CHIŃSKICH CIENI, spotkać z DUCHAMI i dowiedzieć się wreszcie KTO WYMYŚLIŁ KOŁO. Szykuje się zabawna lekcja, w jakiej każdy chciałby uczestniczyć. O takiej szkole marzą dzieci i dorośli! Profesorowi Rozumnemu towarzyszą: Dominika ŁAKOMSKA - Asystentka, magistra Potakiewicz Michalina BRUDNOWSKA - Prymuska Dorota OSIŃSKA - Melepeta Dorota JAREMA - Ciotka Grawitacja, Czarownica na rakiecie Robert KOWALSKI - Repetent Konrad MARSZAŁEK - Lizus Reżyseria: Krzysztof Jaślar Więcej informacji kliknij TUTAJ Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04 Ul. Traugutta 1, 33-101 Tarnów
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na musical dla dzieci, który odbędzie się w piątek, 25 września o godz. 18:00 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku, 25 września, do godz. 11, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Wanna Archimedesa"
Komentarze...