IV Wielkie Tarnowskie Dionizje: Z winem przez świat
access_time 2015-10-27 09:01:10
W czwartek, 29 października o godz. 19 w Restauracji Hotelu "Pod Dębem" w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji, odbędzie się prelekcja wraz z degustacją win z najbardziej "winiarskich" krajów świata oraz ich topowych, najbardziej znanych win.
Data: Czwartek, 29 października o godz. 19:00 Miejsce: Restauracja Hotelu „Pod Dębem” ul. Marusarz 9 b Cena: 50 zł od osoby Na przystawkę vol-au-vent z łososiem i ricottą. Potem w formie gorącego bufetu: polędwiczki wieprzowe w sosie z wędzonym boczkiem i migdałami, kurczak marynowany w trawie cytrynowej z warzywami, kaszotto z boczniakami, cukinią i bakłażanem, ziemniaczki zapiekane w aromatycznych przyprawach i mix sałat z vinegrettem, a wszystko podkręcone stosownymi winami. Świetnie brzmi również bufet słodki z tiramisu, czekoladowym duetem, sernikiem z sosem malinowym oraz tartą z orzechami i karmelem. Rezerwacja telefoniczna (014) 626 96 20. Zobacz także:
  • IV Wielkie Tarnowskie Dionizje (FOTO) (PROGRAM)
    Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jednoosobowe zaproszenie na degustację win. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 29 października, do godz. 9:00, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu zaproszenia. W temacie wiadomości należy wpisać: "Z winem przez świat"
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A