Trening noworoczny Tarnovii. Pierwszy gol w 2023 roku padł w Tarnowie
access_time 2023-01-01 19:23:00
Tradycyjnie już w samo południe Nowego Roku na boisku Tarnovii przy ul. Bandrowskiego rozegrany został mecz pomiędzy kawalerami - obecnymi zawodnikami tego klubu, a żonatymi - wychowankami Tarnovii, którzy zakończyli już swoją piłkarską karierę lub grają w innych klubach.

Pierwszy gol w 2023 roku na polskich boiskach padł w Tarnowie o godzinie 12:08, rzut karny pewnie wykorzystał  Artur Prokop, wyprzedzając Tomasza Bałę z Cracovii, który w treningu noworocznym rozgrywanym w Krakowie zdobył bramkę o godzinie 12:18.

Tuż przed przerwą po zamieszaniu w polu karnym piłkę w bramce żonatych umieścił Francis Bigas. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej części spotkania obydwa zespoły miały kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. W końcowych fragmentach, po dobrym dośrodkowaniu Kamila Wilka, jedną z nich na bramkę zamienił Aleksander Surman ustanawiając wynik spotkania na 2:1 dla żonatych.

Kawalerowie – Żonaci 1:2 (1:1)

Bramki: Artur Prokop 8', Francis Bigas, Aleksander Surman.