Zapowiedź sezonu 2021/2022 – Wisła Kraków!
access_time 2021-07-22 09:42:00
Wisła Kraków w sezonie 2020/2021 do samego końca walczyła o utrzymanie. Taki scenariusz nie został pozytywnie przyjęty przez kibiców, którzy liczą, że w nadchodzącym sezonie sytuacja się nie powtórzy. Czy Białej Gwieździe uda się poprawić wyniki pod wodzą nowego trenera? Zakłady bukmacherskie wierzą, że tak!

Zapowiedź nowego sezonu

Patrząc na to, co działo się przy Reymonta w ubiegłej kampanii, można śmiało zakładać, że w nadchodzącym sezonie gorzej już być nie może. Wisła Kraków przed rozpoczęciem nowych rozgrywek dokonała kilku ciekawych roszad, nie tylko w kadrze zespołu, ale również w pionie sportowym.

W ubiegłym sezonie Wisła Kraków do samego końca musiała walczyć o utrzymanie w Ekstraklasie. Biała Gwiazda uzbierała na swoim koncie 33 punkty, jednak na dwie kolejki przed końcem rozgrywek nadal nie mogła spać spokojnie. Patrząc na kadrę tego zespołu, był to zdecydowanie wynik poniżej oczekiwań, dlatego też będą chcieli się poprawić w sezonie 2021/2022. Zakłady bukmacherskie na podstawie statystyk długoterminowych wierzą, że Wiślacy mogą z powodzeniem powalczyć nawet o górną ósemkę tabeli. Ekstraklasa jest jednak na tyle nieprzewidywalna, że nie można wykluczyć nawet walki o europejskie puchary.

Warto również przypomnieć, że Unia Tarnów zagra w III Lidze!

Wisła na starcie nowych rozgrywek zmierzy się z Zagłębiem Lubin, Termalicą, a także Rakowem. Nie będzie to łatwy początek, jednak mogło być gorzej!

Oferta i sporty wirtualne

Dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem, jednak na starcie kampanii 2021/2022 Wisła Kraków jest jednym z głównych faworytów do zakończenia zmagań w górnej ósemce. Jako ciekawostkę warto wspomnieć również, że Biała Gwiazda na podstawie przewidywań ma większe szanse na mistrzostwo Polski, niż chociażby Jagiellonia Białystok, która dokonała kilku bardzo ciekawych ruchów transferowych.

Wisła Kraków wygrała wszystkie trzy mecze sparingowe przed rozpoczęciem nowej kampanii. Warto również wspomnieć, że w każdym z tych spotkań Wiślacy zdobyli dokładnie trzy gole i zawsze wyjmowali piłkę z siatki.

Wisła Kraków rozpoczyna nową kampanię 26 lipca od domowego pojedynku z Zagłębiem Lubin. Warto podkreślić, że właśnie aspekt gry domowej w poprzednim sezonie był piętą achillesową tego zespołu. Wiślacy w ubiegłych rozgrywkach zostali najgorszą drużyną domową całej Ekstraklasie. Na taki wynik złożyło się zaledwie 14 wywalczonych punktów w 15 rozegranych meczach. Trzeba jednak brać poprawkę na fakt, że praktycznie przez cały sezon drużyny grały bez wsparcia swoich kibiców. Teraz sytuacja się odmieni, ponieważ kibice będą mogli wejść na stadiony i dopingować swoje drużyny.

Jeśli nie możesz się doczekać powrotu Ekstraklasy, to możesz również sprawdzić sekcję sportów wirtualnych dostępnych na takiej stronie jak PZBuk. Sporty wirtualne to rozgrywki, które odbywają się w propozycjach zakładów bukmacherskich przez 24h. Są one generowane przez algorytm, dlatego też musisz pamiętać, że jest to transmisja realnego starcia, a jedynie drużyny wygenerowane komputerowo, gdzie o wyniku decyduje algorytm.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sportów wirtualnych? Możesz poczytać o nich na stronie takiej jak pzbuk.pl.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821