Podczas kolizji na A4 zaginął pies. Widział ktoś Laskę?
access_time 2020-09-02 14:48:00
Od poniedziałku trwa poszukiwanie psa, który uczestniczył w groźnie wyglądającej kolizji na A4 w pobliżu Tarnowa. Przerażone zwierzę po zderzeniu uciekło. Jego właścicielki nie odniosły natomiast poważniejszych obrażeń.

Do kolizji doszło wczesnym rankiem w poniedziałek, 31 sierpnia, na mokrej jezdni 505 kilometra nitki w kierunku wschodnim. Kierująca osobowym nissanem z nieznanych przyczyn wpadła w poślizg i dachowała poza jezdnią. Utrudnienia na autostradzie trwały kilka godzin. Dopiero około 8 rano kompletnie zniszczone auto zostało usunięte z autostrady.

Samochodem podróżowały obywatelki Niemiec, 44-latka i jej 21-letnia córka. Obie trafiły do szpitala. Badania lekarskie nie wykazały jednak poważniejszych obrażeń i obie kobiety mogły opuścić lecznicę. - W samochodzie były dwa psy. W wyniku kolizji jeden pies zdechł, a drugi uciekł do pobliskiego lasu. Psiak wabi się Laska i jest zaczipowany, tym samym istnieje możliwość jego identyfikacji. Jeżeli ktoś znajdzie zaginionego czworonoga prosimy o kontakt z numerem telefonu 665-390-313 - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Fot. KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A