Wybił szybę w autobusie i wyskoczył. Zdenerwował się, bo myślał, że jedzie w złym kierunku [WIDEO]
access_time 2020-06-03 13:29:00
Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 38-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego. Mężczyzna najpierw awanturował się z kierowcą autokaru o trasę przejazdu, a potem w trakcie jazdy wybił młotkiem szybę i wyskoczył z pojazdu. Nagranie z osobliwej wysiadki pasażera trafiło na Youtube.

Wczoraj, 2 czerwca, po godzinie 15. dyżurny brzeskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że z przejeżdżającego przez Brzesko autokaru wyskoczył mężczyzna. Na miejscu policjanci ustalili, że 38-letni pasażer przejeżdżającego przez Brzesko autokaru relacji Londyn - Przemyśl, zaczął się awanturować z kierowcą, zarzucając mu, że jedzie w złym kierunku. Kiedy kierowca poprosił mężczyznę, aby usiadł na swoim miejscu, ten podszedł do okna, wybił szybę młotkiem będącym na wyposażeniu pojazdu i wyskoczył. Uciekającego 38-latka zatrzymał kierowca autokaru i świadek zdarzenia.

Poraniony odłamkami szkła 38-latek został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie opatrzono mu rany. Następnie trafił do brzeskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia na kwotę około 5 tysięcy złotych. Mężczyzna był trzeźwy. Policjantom tłumaczył, że myślał, iż jedzie w złym kierunku i dlatego chciał wysiąść. Za bezmyślne zachowanie niepokornemu pasażerowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Brzesku, wideo: YouTube

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A