Dwukrotnie potrącony pieszy. Policja szuka świadków wypadku
access_time 2019-02-12 15:51:00
Policja poszukuje kierującej kobiety, która potrąciła w Tarnowcu 60-letniego mężczyznę. Prosi również o kontakt świadków mogących pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci tarnowskiej drogówki pracują nad nietypowym wypadkiem, do którego doszło wczoraj około godziny 6.40, na drodze W 977 w Tarnowcu. Przechodzący przez oznakowane przejście dla pieszych 60-letni mężczyzna, został potrącony przez jadące w kierunku Tuchowa ciemno bordowe BMW, prowadzone przez kobietę. Pieszy został uderzony lusterkiem, obrócił się, po czym ponownie został potrącony przez jadącego bezpośrednio za BMW volkswagena polo, za kierownicą którego również siedziała kobieta. Zarówno kierująca, jak i pieszy byli trzeźwi. Kierująca BMW kobieta zatrzymała się, oferując poszkodowanemu pomoc, jednak chwilę później odjechała, twierdząc, że musi jechać do pracy. Jak się okazało, mężczyzna doznał złamania nogi i został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowym wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności wypadku zajmują się śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którzy poszukują kobiety kierującej BMW o jasnych włosach, w wieku około 25-30 lat. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, posiadają istotne informacje dotyczące wypadku lub informacje pomocne w zidentyfikowaniu kierującej BMW, proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tarnowie pod numerem /14/ 628 14 48 lub z numerem alarmowym 112.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A