Ekstra Talent ponownie w Niecieczy
access_time 2017-09-18 13:45:00
20 września na obiektach Bruk-Betu Termaliki Nieciecza ponownie odbędzie się Turniej Ekstra Talent U-12. Rozpocznie się od 10.00 ( przyjazd drużyn od 9.00, OBOWIĄZKOWA odprawa Trenerów o 9.45). Zakończenie przewidziane jest o 15.00.


Podczas imprezy każde dziecko przejdzie testy sprawnościowe według ogólnoeuropejskiego wzoru EUROFIT. Sprowadzają się do trzech ćwiczeń. Zwis na ugiętych rękach, bieg wahadłowy 10 razy 5 metrów i bieg wytrzymałościowy (tzw. bip-test). Zespoły grają w 4 grupach po 4 zespoły, wg schematu „każdy z każdym".

Z każdej grupy eliminacyjnej pierwsze dwa zespoły awansują do półfinałów, zwycięzcy półfinałów grają w finale o I miejsce, zespoły które przegrały grają o III miejsce w turnieju. W turnieju mogą brać udział wyłącznie zespoły składające się z zawodników urodzonych po 1 stycznia 2006 roku. Zespół biorący udział w turnieju winien zostać ubezpieczony przez jednostkę zgłaszającą drużynę do turnieju. Każdy z zawodników zobowiązany jest posiadać ważny dokument tożsamości (paszport, legitymacja) oraz aktualne badania lekarskie (karta zdrowia lub lista potwierdzona przez lekarza). 

Drużyna liczy maksymalnie 12 zawodników oraz dwóch osób dorosłych /opiekunów /w tym trenera. W turnieju weźmie udział 16 zespołów. Czas trwania jednego meczu wynosi 15 minut z 3 minutową przerwą. Liczba zawodników na boisku: 6+1 

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 783 670 631

Regulamin turnieju

Komentarze...