Unia zagra z rezerwami Korony Kielce
access_time 2016-03-24 16:08:00
W Wielką Sobotę, 26 marca, piłkarze tarnowskiej Unii podejmą przed własną publicznością rezerwy ekstraklasowej Korony Kielce. Mecz rozpocznie się na Stadionie Miejskim o godz. 13.00.

Zespół prowadzony przez Arkadiusza Bilskiego zajmuje obecnie 11. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów (7 zwycięstw, 3 remisy, 8 porażek). W ostatniej, ligowej kolejce „żółto-czerwoni” zremisowali na własnym boisku z liderem III ligi, Garbarnią Kraków 0-0. Podopieczni Daniela Bartkowskiego przegrali zaś 1-4 w Zabierzowie z rezerwami krakowskiej Wisły, wzmocnionej kilkoma zawodnikami z Ekstraklasy (m.in. Michałem Buchalikiem, Rafałem Pietrzakiem, Tomaszem Cywką, Rafaelem Crivellaro i Witalijem Bałaszowem) i zajmują 8. miejsce w tabeli. Honorową bramkę dla „Jaskółek” zdobył Artur Biały, dla którego było to już ósme trafienie w tym sezonie.

Dotychczas „biało-niebiescy” w starciu z Koroną II Kielce wygrywali czterokrotnie, jeden raz padł remis, dwa razy triumfowali przeciwnicy. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.

Komentarze...