Majówka na Rynku – fotoreportaż.
access_time 2004-05-04 09:20:56

Wiele atrakcji oczekiwało na tarnowian na Rynku, w Święto Konstytucji 3 Maja. Urząd Miasta, TCK i Teatr im. Solskiego zorganizowały tu wspólnie majówkę. Mimo iż trochę kropił deszcz, humory dopisywały tak występującym jak i widzom.

[[fotka1]] Deszcz nie pokropił długo, a nad ulicą Wekslarską pojawiła się tęcza.


W programie wystąpiła Orkiestra Dęta Zakładów Azotowych, stwarzając wspaniały klimat spokojnego niedzielnego popołudnia. Tarnowski Teatr przedstawił program poetycki ”Polskie Tańce w Poezji”, A całość uświetnił Zespół Pieśni i Tańca „ŚWIERCZKOWIACY”. Emocji dostarczyła Tarnowska Chorągiew Rycerska, bijąc się nie na żarty jak do drzewiej bywało walcząc na miecze i kije oraz prezentując unikalny w historii pokaz bielizny rycerskiej. Wiele atrakcji przygotowano dla dzieci. Mogły wziąć udział w wielu konkursach i zabawach. Malowano więc kredą na płycie rynku, główkowano balonikami, szukano ulic miasta na mapie i tworzono z gazet nowe fryzury.


Po Rynku harcował Lajkonik, i była okazja zrobić sobie z nim zdjęcie, oraz na szczęście oberwać buławą. Program zakończył gorący występ zespołu „Salsa”. 


Prezentujemy wam fotoreportaż ze świętującego Rynku.


 

Komentarze...